isdone.dll (unarc.dll) Hatası Çözümü (İndir)

isdone.dll (unarc.dll) hatası çözümü konusunda bilgisayar kullanıcıları pek çok araştırma yapmaktadır. Çünkü bu can sıkıcı dosya hatası neredeyse her bilgisayar kullanıcısının başına bir kez de olsa gelmektedir.

isdone.dll hatası çözümü ile ilgili farklı çözüm yolları mevcut. isdone.dll hatası ile ilgili farklı versiyonlar arasında unarc.dll hatası da vardır. unarc.dll hatası için de isdone.dll hatası için de aynı yöntemi izleyerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Bu yüzden biz bu hataların giderilmesine yardımcı olabilecek en etkili yöntemden bahsedeceğiz.

isdone.dll hatası nedir? Neden olur?

isdone.dll hatası bir bilgisayar yazılımını çalıştırmak istediğinizde karşınıza çıkabileceği gibi, yazılımın yüklenmesi sırasında da meydana gelebilecek bir hatadır. Bu yazılım herhangi bir program ya da oyun olabilir.

Ancak bu sorunun giderilmemesi çalıştırırken hata aldığınız uygulamayı kullanamayacağınız anlamına gelir ki, bu yüzden derhâl bir çözüm yolu bulmak gerekir.

Genellikle FIFA 18, ETS 2, GTA 4 gibi oyunların kurulumu ya da açılmaya çalışılması sırasında meydana gelen isdone.dll hatasının çözümü aslında çok basittir.

isdone.dll Hatası Çözümü

DLL dosyaları bilgisayarınızın işletim sistemi için önem teşkil eden dosyalardır. Eksik ya da bozuk olmaları durumunda bilgisayarın performansında ve uygulama kullanımlarında sorun yaşamanıza neden olabilirler.

Önemli DLL dosyalarından biri olan isdone.dll de virüs ya da başka kaynaklı problemler yüzünden bozulabilir ya da silinebilir. Bunun için sistem dosyaları arasında isdone.dll’nin yer almasını sağlamak gerekir.

En etkili yollardan biri isdone.dll dosyasını, bilgisayarınızın sistem klasörüne kopyalamak olacaktır. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken şey isdone.dll dosyasının bilgisayarınızın işletim sistemine uygun olanını indirmenizdir.

Bilgisayarınızda kullandığınız işletim sistemi 64 bit olması durumunda, isdone.dll dosyasının 64bit sürümünü, 32 bit kullanıyorsanız 32bit sürümünü indirerek sistem klasörünüze kopyalamanız gerekir. Ancak isdone.dll dosyasının her iki sürüm için de uyumlu versiyonunu vereceğimiz linkten indirebilirsiniz.

isdone.dll nereye kopyalanır?

Öncelikle isdone.dll dosyasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın:

isdone.dll indir

Zip uzantılı dosyayı linkten indirdikten sonra dosyanın içinden isdone.dll dosyasını çıkarın.

Çıkardığınız isdone.dll dosyasını;

  • 32bit işletim sistemi kullanıyorsanız C:\Windows\System32
  • 64bit işletim sistemi kullanıyorsanız C:\Windows\SysWOW64

dizinlerine kopyalayın. Bilgisayarınızı yeniden başlatmayı da unutmayın.

Yorum yapın