İnstagram Gönderilen Takip İstekleri İptal Etme

Siz de buraya mevcut takip isteklerini silme konusunda bilgi almaya mı geldiniz? O zaman hemen söyleyelim, son derece doğru bir yerdesiniz. Bu yazıda sizlere bekleyen takip isteklerini silme konusunda en ince ayrıntısına kadar bilgiler vereceğiz.

Hadi dilerseniz hemen başlayalım.

İnstagram’da Gönderilen Takip İstekleri Nereden Görüntülenir?

Öncelikli olarak unuttum acaba ”İnstagram da istek gönderdiğim kişileri nasıl görebilirim?” diyorsanız bunun yanıtı şu şekilde verilebilir:

  1. Uygulamaya girdikten sonra kişi kendi profilinde burada Güvenlik kısmında Verilere Eriş Menüsüne basılır.
  2. Burada Mevcut Takip İstekleri kısmına girildiği zaman kimlere takip isteği gönderdim sorusunun yanıtı güncel bir biçimde alınabilir.
  3. Takip isteği gönderdiğim kişiler bu bölümden net bir biçimde görülebilir.

Bunun dışında attığım istekleri görme için başka bir adım, başka bir yöntem mevcut değildir.

Gönderilen Takip İstekleri Nasıl Silinir?

Şimdi de artık gizli hesabı olan kişilere gönderilen takip istekleri sorusunun yanıtını vermek gerekir ise şu şekilde bir bilgi verilebilir: İşlem son derece basittir.

  • Öncelikli olarak takip isteği attıklarım kısmına girilir.
  • Burada bekleyen istekler silinir.

Bu noktada merak edilenlerden bir tanesi de istek attıklarım içinde takip isteği kabul etmeyenler kimlerdir sorusunun yanıtını almaktır ama bu konuda bilgi almak mümkün değildir.

Takip isteği gönderdiklerim silindikten sonra da takip isteği geri çekme adımı gerçekleşmiş olur.

Toplu Silinebilir Mi?

Kişilerin en çok merak ettiği soruların yanıtları arasında toplu istek silme olup olmadığıdır. Bu noktada verilebilecek olan yanıt ise eğer kişiler gönderilen istekleri toplu silme yolunda bir adım atmak ister ise ne yazık ki uygulama buna izin vermemektedir.

Kimi harici uygulamalar ise toplu takip isteği silinebiliyor ama bu da Instagram yetkilileri tarafından doğrulanmış değildir.

Karşı Tarafa Bildirim Gider Mi?

İstek attığın kişileri görme ya da bir diğer deyiş ile nasıl görürüm, nasıl silerim sorularının yanıtlarını böylece verdikten sonra şimdi de karşı tarafa bildirim gider mi derseniz bildirim gitmez ama kişinin takip isteği kısmında da isteğiniz görülmez hale gelir.

Yorum yapın