Vivo Y51s Tanıtıldı (Exynos 880 İşlemcili)

Akıllı telefon pazarına oldukça hızlı bir giriş yapan Vivo şirketi, düzenlediği özel bir etkinlik ile yeni akıllı telefonunu sonunda tanıttı. Vivo Y51s ismi verilen yeni akıllı telefon, özelliklerinin yanı sıra modern görüntüsüyle göz dolduruyor. Exynos 880 işlemcisine sahip olan cihaz, üçlü kamera teknolojisiyle birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. Dilerseniz, Vivo şirketi tarafından tanıtılan ve 5G bağlantı teknolojisine de sahip olan yeni akıllı telefonu gelin yakından birlikte inceleyelim.

Vivo Y51s Özellikleri

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon Vivo Y51s özellikleri ile göz dolduruyor. Üç farklı renk seçeneğiyle birlikte piyasaya çıkacak olan cihazın ağırlığı ise sadece 190 gram. Peki, modern görüntüsüyle dikkat çeken yeni cihazın diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

6,53 İnç büyüklüğünde oldukça şık bir ekran ile piyasaya çıkacak olan yeni akıllı telefonunun çözünürlüğü ise Full HD+ olarak açıklandı. Son derece ince bir çerçeve yapısına sahip olan cihaz da ayrıca IPS panel de bulunuyor.

Kamera Özellikleri

Yapay zeka desteğiyle donatılan yeni akıllı telefon üçlü kamera teknolojisi ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 48 MP çözünürlüğüne sahip ana kameraya ayrıca 2 adette sensör eşlik ediyor. Ekrana gömülü bir şekilde gelen ön kameranın çözünürlüğü ise 8 MP olarak açıklandı.

Diğer Özellikler

6 GB Ram miktarına sahip olan yeni akıllı telefon, gücünü Exynos 880 isimli işlemciden alıyor. Oldukça modern ve zarif tasarıma sahip olan cihazın dahili depolama alanı ise 128 GB olarak açıklandı. 4.500mAh Batarya kapasitesiyle birlikte piyasaya çıkacak olan cihaz da ayrıca 18W gücünde hızlı şarj desteği de bulunuyor.

5G Bağlantı teknolojisine sahip olan akıllı telefon, Android 10 işletim sistemi tabanlı Funtouch 10.5 sistemiyle birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Vivo Y51s Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Vivo şirketi tarafından tanıtılan yeni akıllı telefon Vivo Y51s fiyatı ile göz dolduruyor. 1.798 Yuan fiyat etiketine sahip olan cihaz, ilk olarak 29 Temmuz da Asya pazarında satışa sunulacak.

Yorum yapın