CYBERPUNK 2077 İçin Yeni Bir Etkinlik Haberi

Cyberpunk 2077 ile ilgili bir gelişme yaşandı. Cyberpunk 2077 resmi twitter hesabından 11 Haziran’ı işaret eden hazır olun gönderisini paylaştı. Peki bu neyi ifade ediyor önemli bir gelişme olup olmadığı merak konusu.

Cyberpunk 2077 geliştiricisi CD Projekt RED tarafından yapılan bir duyuru ile 11 Haziran’ı işaret etti. Bu tarihte “Night City Wire” adlı etkinlik düzenlenecek. Etkinlik hakkında hiçbir bilgi vermeyen CD Projekt RED sadece hazır olun gönderisini paylaştı. Oyunun çıkış tarihi 17 Eylül’de( Önceki Çıkış Tarihi 16 Nisan 2020) olmak ile beraber büyük bir kitleyi elinde tutuyor. Akıllarda bazı soru işaretleri hâlâ var. O Soru ise ertelenir mi? Yakın zamanda etkinlik detaylarının açıklanması da bekleniyor.

Cyberpunk’u neden herkes bekliyor?

CD Projekt RED öncedeki oyunlardan bahsetmek gerekiyor. Birkaç küçük oyun ve The Witcher serisi ile kendilerini kanıtladılar. Haziran 2019’da Cyberpunk 2077 lansman’da XBOX etkinliğinde bir anda sahneye Keanu Reeves çıktı sahneye. Keanu Reeves o gün en çok konuşulan konu oldu ve Cyberpunk’a beklenti iyice çoğaldı çok büyük bir kitle bu oyunun çıkmasını bekliyor. Keanu Reeves oyunda kendi sesini Johnny Silverhand karakterine vermiştir.

Yorum yapın