COD Mobile 3.Sezon Tarihi ve Yeni Silahlar

Sadece çıkalı birkaç ay olmasına rağmen milyonlarca indirme sayısına ulaşan Call of Duty Mobile oyunu 3. Sezon için geri sayım başladı. 3. Sezon ile birlikte çeşitli silahlar, Operatör yeteneği oyuna eklenecek. Eklenecek diyorum çünkü çeşitli söylentiler çeşitli platformlarda sızdırılmakta. Peki COD Mobile 3. Sezon ne zaman?

Call of Duty Mobile 3. Sezon 22 Ocak 2020‘ de gelmesi planlanmaktadır. Ayrıca COD Mobile yeni sezon ile birlikte bir çok yenilikte getireceğine dair çeşitli söylentiler konuşulmaya başladı. Bu söylentilerden biride COD Mobile yeni silahlar eklenmesi olacak. Toplamda 9 adet yeni silahın ekleneceğine dair söylentiler var peki bu silahlar neler bir bakalım.

Call od Duty Mobile 3. Sezon Eklenecek Olan Yeni Silahlar

Yeni sezonla birlikte toplam 9 adet silahın görselleri sızdırılmıştır. Bu söylentilerin doğru olup olmadığını bilmiyoruz. 22 Ocak 2020’de 3. sezon için yapılan güncelleme ile birlikte doğru olup olmadığını test etmiş olacağız.

RAZERBACK

MAN-O-WAR

PHARO

KRM-262

ICR – GRENADE LAUNCHER

DREDGE (LMG)

LOCUS

870 MCS

Call of Duty Mobile 3. Sezon Operatör Becerisi

Sezon 3 ile beraber HIVE adlı yeni bir operatör yeteneğinin ekleneceğine dair sızıntılar devam ediyor. HIVE yeteneği ne işe yarar diye soranları duyar gibiyim. HIVE yeteneğini seçtiğinizde etrafınıza tuzaklar kurarsınız tahminim bunlar mayın olacaktır. Mayına bastığınız’da HIVE tetiklenecek ve mayınlar’dan nano uçağı çıkıp size hasar verecektir. Bu bir tahmindir. Asıl yeteneği hakkında sezon güncellemesinden sonra emin konuşabiliriz.

Yorum yapın