Call Of Duty: Warzone 4. Sezona Bomba gibi geliyor

Valorant’ ın çıkışından sonra oyuncuların tekrar FPS oyunlarına yönelmesinin ardından Battle Royale oyunlarının geleceği tartışma konusu olmaya başlamıştı. Yaklaşık iki ay önce piyasadaki yerini alan ve diğer hayatta kalma oyunlarının yanı sıra ücretsiz olarak da alanında bir ilke imza atan Call Of Duty: Warzone, oyuncu kitlesini elinde tutmak için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz üç oyun içi sezonda gittikçe artan bir oyuncu sayısı grafiği elde eden CoD MW, duyurusu yapılan bu yeni sezonda da oyuncularını memnun edecek yeniliklere imza atmayı hedefliyor. Oyun içerisinde çeşitli dengelemeler, yama düzeltmeleri ve yeni harita paketleri gibi birçok yeniliğin getirileceğini duyuran oyun firması, 4. Sezon için kesenin ağzını ardına kadar açmış durumda.

Raven Software şirketinin yapımında başrol oynadığı oyunun yaratıcı editörlerinden Amos Hodge’ nin vermiş olduğu bir demeçte oyuna gelecek olan yeni özelliklerden ipuçları vermesi oyuncu camiasında büyük heyecan uyandırdı. Oyun içinde sıkılmamanız için farklı eğlence modlarının yanı sıra çeşitli dengelemelerle daha hakkaniyetli bir oyun hizmeti sunmayı hedeflediklerini belirten Amos Hodge, verdiği demeçte bu sezon oyunculardan tam not almamak için hiçbir sebepleri olmadığını belirtti.

Daha Önce Sinyalleri Verilmişti

Oyunun ortak firmalarından Infınıty Ward çalışanı Taylor Kurosaki de oyun içerisinde eklenecek olan eğlence modlarının haberlerini sık sık dile getirmekteydi. Yapılan yeniliklerin daha çok oyun karakterleri özelinde olacağı belirtilirken olayın heyecan verici boyutunun tadı kaçmaması açısından daha fazla detay verilmekten kaçınıldı.

Yeni gelecek bu güncelleme ile birlikte araba kullanımları ve atış sekmelerinin düzeltilmesi gibi giderilmesi gereken birçok eksiğin ortadan kalkmasını bekleyen oyuncular ise 4. Sezonun getireceği yeniliklerden oldukça umutlu. Oyun içindeki modların daha kullanışlı hale gelmesi ve haritaların daha geniş bir alana yayılması bütün oyuncuların takdirini daha şimdiden toplamışa benziyor.

Yorum yapın