Bedava Watch Dogs 2 Nasıl Alınır?

Daha önceki konularımızda Ubisoft’un düzenleyeceği Ubisoft Forward 2020 etkinliği olacağından bahsetmiştik. Dün yapılan Ubisoft Forward 2020 etkiliği esnasında sürpriz hediyeler dağıtıldı ve izleyicilere Bedava Watch Dogs 2 dağıtıldı. Bazı arkadaşlarımız bedava oyunu alırken bazıları ise alamadı veya nasıl alınacağı hakkında bir fikri yok. Bilmeyenler için kolay şekilde Ücretsiz Watch Dogs 2 Nasıl Alınır sizlere yardımcı olacağız.

Ubisoft Forward 2020 etkinliği esnasında Watch Dogs 2 dağıtılması planlanıyordu fakat UPLAY sunucuları yoğunluk nedeni ile çöktü ve Hediye Watch Dogs 2 oyunu dağıtılamadı. Kodlarını alamayan arkadaşlar için Ubisoft bir çözüm yolu bularak, Bir link paylaştı ve kayıt olan herkese Watch Dogs 2 oyununu dağıttı. Halen bedava oyunu almayan arkadaşlarımız varsa Buraya Tıklayarak alabilirsiniz.

Yapmanız gereken yukarıda ki linke tıklayıp abone iseniz direk ödülü alabilir abone değilseniz üyelik oluşturarak bedava Watch Dogs 2 hediyenizi alabilirsiniz.

Watch Dogs 2 Nasıl Bir Oyun?

Watch Dogs 2, 2016 yılında piyasaya sürülen açık dünya aksiyon macera oyunudur. Watch Dogs 2’de Marcus Holloway karakterinin rolünü üstleniyorsunuz. Holloway karakteri halkı karşısında yolsuzluk yapanları ve halkının uğradığı zulümlere karşı mücadele eden, araştırmalar yapan karaktere yön veriyoruz.

Yorum yapın