Zula Mobile Ayarları (2024)

Zula severler için mobil platformlara Mobile versiyonu çıktı. Oyunu daha akıcı bir halde oynayabilmek için çeşitli ayarlar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Bu sayede Zula mobile ayarları hakkında fikir edinip sizde kendinize uygun ayarları yapıp oyunda daha başarılı yerlere gelebilirsiniz.

Zula Mobile Grafik Ayarları

Zula Mobile henüz beta aşamasında olduğu için oyun halen geliştirilme aşamasında. Bu nedenle oyunda bazı eksiklikler (donma,kasma,oyundan atma,oyuna girememe) gibi. Sizler için Zula Mobile grafik ayarları hakkında daha iyi oyun keyfi yaşamanız için ayarları göstereceğiz.

Yukarıda görmüş olduğunuz grafik ayarları düşük seviye cihazlar içindir. Grafik kalitesini düşük seçtiğinizde kötü bir görüntü veriyor cihaz. Ayrıca çözünürlüğü orta seçiniz. Görselde kan seçeneği gözükmemiş seçeneği kapatmanız daha iyi olur kasma sorunlarını biraz azaltabilirsiniz.

Orta seviye cihazlar için: Zula Mobile orta seviyeli cihazlarınız ile grafik ayarlarını şu şekilde yapabilirsiniz;

  • Grafik kalitesi: Yüksek
  • Çözünürlük: Orta veya Yüksek
  • Kare hızı: 60
  • Ping: Açık
  • FPS Göster: Açık
  • Pil: Açık
  • Kan: Açık

Zula Mobile Hassasiyet Ayarları

Hassasiyet ayarları mobil oyunlarda oldukça önemlidir. Rakibiniz karşınıza çıktığında aim almak zor olabilir bu yüzden size tavsiye olarak ayarlar göstereceğim. Ayrıca bilmelisiniz ki en iyi ayarlar kendi seçmiş olduğunuz ayarlardır. Oyun esnasında deneme yaparak sizin için en uygun Zula Mobile Hassasiyet ayarları için seçim yapabilirsiniz.

Zula Mobile Kontroller

Yukarıdaki seçeneklerden silah pozisyonunu kendinize göre seçebilirsiniz. Bazı arkadaşlarımız silahı sol tarafta oynamak isteyebiliyor. Hızlı el bombasını kapalı tutmanız daha iyi olur.

Yorum yapın