VALORANT Kapalı Beta Kodu Alma Yolu

League of Legens geliştiricisi olan Riot Games, VALORANT isimli oynaması ücretsiz olan birinci şahıs nişancı oyunu geliştirdi. Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre oyun şu an için Kapalı Beta olarak çıktı ve belirli kişiler tarafından denenmesi amaçlı oynanabilmektedir. Her ne kadar belirli kişiler desek bile sizlerde VALORANT kapalı beta kodu alarak oyunun test aşamasını oynayabilirsiniz.

VALORANT Kapalı Beta Testi 7 Nisan’da başlandı ve belirli kesime kodlar dağıtıldı. Bu kodlar Türkiye, ABD, Avrupa, Kanada, Rusya ve BTD ülkeleri ile şuan için sınırlandırıldı. Test sonrası oyun daha geniş kesime hitap edeceğini unutmayınız.

VALORANT Kapalı Beta’ya Giriş İçin Kod Almak

VALORANT Kodu almak için bir Riot Hesabı gerekmektedir. Bu LoL Hesabınız olabilir ve sonrasında bir Twitch Hesabı gerekiyor. Bunlar mevcut veya yok ise Beta daveti almak için aşağıdaki talimatları izleyin.

  1. Riot Hesabı açınız.
  2. Twitch Heabı açınız.
  3. Valorant Sitesine girin ve Önce Riot Hesabı ile giriş yapıp daha sonra Twitch hesabını VALORANT’a bağlayın.
  4. VALORANT yayınlarını izle butonuna tıklayın.
  5. Twitch açılacak ve sonrasında VALORANT oynayan yayıncıları izleyin.
  6. Son olarak yayıncıları izlerken şanslı iseniz size VALORANT’a girebilmek için bir Drop (Kod) gelecektir. Bu kod sayesinde oyunu oynama şansına sahip olabilirsiniz.

Oyun henüz test aşamasında ve kod sayesinde deneme şansına sahip olunduğu için biraz sabredip 2020 yaz ayını bekleyebilirsiniz. Hem bu arada oyundaki hatalar giderilir sizler içinde oyun en iyi halde oynama imkanı tanınmış olur.

“VALORANT Kapalı Beta Kodu Alma Yolu” üzerine 3 yorum

  1. Teşekkürler yardım için. Valorant kapalı beta kodu nasıl alınır merak ediyordum ozaman twitch yayıncılarını izlemek şart

    Yanıtla

Yorum yapın