Pubg Mobile 11.Sezon Geliyor. Peki Ne Zaman?

Pubg Mobile 10. Sezondan sıkılıp artık şu 11. Sezon gelsin diyenleri duyar gibi oluyorum. Bence Pubg Mobile 10. Sezon oyunculara pekte bekleneni veremedi.

Kostümler, Silahlar, Çıkartma ve Kaplamalar tam bir fiyasko. Pubg Mobile firması baktı ki kimse royale pass’ı 100 seviye yapmıyor UC ile. Hemen yeni güncellemeler ile sandıklardan çıkan kostüm ve kaplamaların kalitesini arttırdı. Arttırdı ama millet çoktan 10.Sezon’dan beklentisini yitirdi.

Akıllarda ki şimdi ki soru Pubg Mobile 11.Sezon ne zaman ve Acaba Pubg Mobile 11.Sezon’da neler var. Bu konu hakkında çeşitli sızıntılar sosyal ağlarda gezinmeye başladı. Sanki 10.Sezon telafisi gibi bir şey olacak gibi bir his var içimde umarım yanılmam. 11.Sezon ile beraber gelecek olan kostüm, kaplama gibi özellikler bizleri tatmin edecek gibi geliyor. Ayrıca 11.Sezon ile alakalı bir fragman videosu ortalarda dolaşmakta. Dilerseniz fragmanı sizlerle paylaşalım.

Paylaşılan videoda kostümler, paraşütler, silah kaplamaları oldukça başarılı gibi. Ayrıca oyuna yeni silahta eklenmiş gözüküyor. Pubg Mobile 10.Sezon 5 Ocak Pazar günü bitecek diye tahmin ediyoruz. Pubg Mobile 11.Sezon ne zaman gelecek sorusunu soranlar içinde bir aksilik olmaz ise 9 Ocak 2020 tarihinde 11.Sezon bizlere merhaba diyecektir.

Yorum yapın