LoL Ticket Atma İşlemi Nasıl Yapılır?

League of Legends oyuncularının çoğunun işine yarayan ve gerekli olan ticket atma işlemi hakkında yardımcı olmaya çalışacağız. Oyuncuların çoğunlukla hile, küfür gibi durumlar için kullanmış olduğu bir diğer ismiyle LoL bilet oluşturma işlemi ile sorunlarınızı nasıl çözebilirsiniz konumuzda detaylı şekilde inceleyeceğiz.

Öncelikle LoL Ticket atma işlemi neden kullanılır biraz bahsedelim. Oyundaki oyuncuların oyun içi reportlama sisteminin yetersiz bulunduğu anlarda kullandıkları, bazı kafanıza takılan oyun hakkında sorular, oyun hakkında sorunlar gibi kafanızı kurcalayan konular hakkında bilgi alabileceğiniz yada yardım alabileceğiniz bir işlemdir. Ayrıca hesap hırsızlığı, şifre yada kullanıcı İD unutma gibi durumlarda’da yardım alabilirsiniz.

Bir sorunla karşılaştınız ve çözemiyorsunuz yada hesap hırsızlığına maruz kaldınız LoL ekibine ticket atarak destek alabilirsiniz. Ayrıca oyundaki şampiyonlar ile alakalı dikkatinizi çeken bir bug, hata yada market nesneleri ile alakalı bir yanlığı fark ettiğiniz durumlarda bile ticket atarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey Buraya tıklayarak ticket oluşturmak ve yardım almak.


Yorum yapın