Just Cause 4 ve Wheels of Aurelia 23 Nisan’a kadar ücretsiz olacak

Epic Games, Junst Cause 4 ve Wheels of Aurelia’nın 23 Nisan’a kadar ücretsiz olduğunu duyurdu. Bugünden itibaren 23 Nisan’a kadar, PC oyuncuları Epic Games’e giriş yaparak ücretsiz oyunları indirmeye başlayabilirler. Henüz üyeliğiniz yok ise üyelik oluşturup Bedava Epic Games Oyunları indirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak devamlı ücretsiz oyunlar dağıtıldığını unutmayın.

Just Cause 4 Oyunu % 87 oranında olumlu geri dönüş alınan, konusu Güney Amerika’nın Solis bölgesinde geçiyor. Oyunda diğer serilerde olduğu gibi Black Hand örgütlenmesinin ordu sorumlusu olan Gabriela Morales’in izini sürüyoruz. Oyun normalde ücretli olup bugünden itibaren sadece 23 Nisan’a kadar bedavaya alınabilecek ve oyun havuzunu genişletmek isteyenlere bir fırsat olabilir.

Wheels of Aurelia 1970 yıllarının İtalya’sında geçmekte. Hikaye bazlı yolculuk oyunu olan, Ülkenin batı kıyısı Via Aurelia yollarında mücadele veren Lella karakterine yön veriyoruz.

Epic Games ücretsiz oyun haftasında iki oyunu aynı anda kütüphanenize indirmek için resmi sitesine giriş yapın veya PC’ye Epic Games’i indirin ve bedava Epic Games’in dağıttığı oyunların sahibi olun.

Yorum yapın