GTA 5 Kaç Saatte Yüklenir (Güncel)

Epic Games büyük bir atak yaparak bedava GTA 5 dağıtmıştı ve Epic Games’in bir süre açılmamasına neden olmuştu. Kimse Epic Games’den GTA 5’i bedavaya alabileceğini düşünmüyordu ama Sosyal Medya Platformları halen Epic Games’in ücretsiz Grand Theft Auto V verdiğinden bahsediyor. Peki GTA 5 kaç saatte yüklenir ya da GTA 5 kaç GB? merak ettiniz mi.

Yıllardır GTA 5 bir çok oyuncu için listelerinin bir numarasıdır. Hiç bir zaman popülerliğini kaybetmeyecektir bunda herkes hem fikir. Fiyatı konusunda da yıllardır hatırı sayılır bir fiyata satışı gerçeklenen GTA 5 ne oldu da ücretsiz dağıtıldı? Bir çoğumuz biliyoruz ki Epic Games ve Steam bir birleri ile rekabet içerisindeler. Epic Games ve Steam neredeyse her hafta farklı oyunları ücretsiz dağıtıyorlar. Epic Games GTA 5‘i bedavaya vererek rakiplerine gol attı desek yeridir. Peki böylesi devasa bir GTA 5 PC ye kaç saatte iner? Bu konuya bir açıklık getirelim ve sizlerde ne kadar süre bekleyeceğiniz konusunda ön görü sahibi olun.

GTA 5 bedava aldıktan sonra yüklemeye çalışanlar için Epic Games indirme hızlarında bir limit koyarak herkesin bir süre içerisinde indirme şansı bulmasını istedi. Öncelikle GTA 5 Kaç GB? merak edenler için 96 GB‘dır. Bu kadar alan isteyen bir oyunu kısa sürede indirmek TR standartları içinde imkansız gibi. 16 Mgbit İnternet hızı olan bir kullanıcı ortalama GTA 52’i 800 kB/s – 1.15 Mb/s arasında indirme sağlar, tabi PC’de başka bir oyun, video veya indirme yapılmadığı sürede. Bu hızda GTA 5 ortalama 10 – 15 Saat arasında indirilebilir.

İnternet İndirme hızı ne kadar yüksek ise GTA 5’i o kadar hızlı indirme şansına sahipsiniz. Örnek verecek olursak indirme hızı 2 -4 MB arasında olan biri oyunu yaklaşık 6 – 8 Saatte indirebilir. Bu süreler ortalama tahmini sürelerdir ve anlık bağlantı hızınız gibi durumlar için süre uzayabilir veya kısalabilir.

“GTA 5 Kaç Saatte Yüklenir (Güncel)” üzerine 3 yorum

Yorum yapın