Epic Games’ten 7 Kasım 2019’a kadar geçerli ücretsiz 2 oyun

Epic Games oyun oynamayı sevenleri mutlu etmek adına bedava oyun dağıtmaya devam ediyor. Epic Games bedava oyun arayanlar için 2 adet oyun ücretsiz olarak 7 Kasım 2019′ a kadar indirilebilir durumda. Epic Games Soma ve Epic Games Costume Quest bedava indirmek isteyenler bu fırsatı değerlendirebilir. Cadılar Bayramı etkinlikleri boyunca oyunlarda büyük indirimler, güzel sürprizler yapan Epic Games bu haftada boş geçmeyip, Toplam değeri 66 TL olan iki adet oyunu ücretsiz olarak yayınladı. Kısa süreli ücretsiz oyunların 7 Kasım 2017 Tarihine kadar süresi olduğunu hatırlatırız.

SOMA

Epic Games tarafından sunulan 47 TL değerindeki ilk oyunumuz Epic Games SOMA oyunu. Bilim kurgu oyunları sevenler için geliştirilen SOMA, hikayesi bakımından başarılı diyebiliriz. Oyun içi sesler bir o kadar etkileyici. Atlantik okyanusunda ki bir su altı tesisinde geçen oyunda macera ve korkuyu tamamen hissedebileceksiniz.

Pathos II tesisinde geçen konuda en ufak ses çıkardığınızda peşinize takılan yaratıklar sizi çok korkutabilir. Kaza sonrası Pathos II tesisinde araştırmalar yapıp, bu tesiste neler olup bitiğini çözmeniz gerekiyor. Pathos II tesisi bir çok bölmeden oluşuyor. Oyun esnasında bu bölmeleri dolaşıp yaratıklara yakalanmadan araştırmalar yapmak zorundasınız. Etrafınızdaki nesneleri hareket ettirebilir, çekmece gibi nesnelerin kapaklarını açabilirsiniz. Soma indirmek isteyenler için ücretsiz hali şu anda Epic Games platformunda ücretsiz.

Epic Games Soma

Costume Quest

Epic Games bedava oyun arayanlar için ikinci oyunumuz, Costume Quest RPG oyunudur. Cadılar Bayramına özel bedava olarak indirilebilir halde olan oyunun konusu da Cadılar Bayramı macerası konusu işlenmektedir. RPG oyunları sevenler için 17 TL değerindeki oyunu 7 Kasım 2019 Tarihine kadar indirebilirsiniz. Gayet eğlenceli ve mizah dolu şekermi şakamı rp yapacağınız Costume Quest indirmek için Epic Games Platformuna üye olup indirme şansından yararlanabilirsiniz.

Epic Games Costume Quest

Yorum yapın