Epic Games’de Toplam Değeri 42 TL olan 2 Oyun ücretsiz oldu.

Epic Games her hafta olduğu gibi bu haftada ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. GTA 5’i ücretsiz vererek Epic Games büyük bir başarıya imza atmıştı ve bilmeyenleri bile Epic Games’e çekmişti. Bu hafta içinde toplam değeri 42 TL olan 2 Adet oyunu bedava yaptı.

Bu hafta Epic Games bedava oyunlar Stranger Things 3: The Game ve AER‘ oldu. Henüz Epic Games’e üye değilseniz Epic Games’i indirin veya resmi sitesinden üye olun. Üyeliğiniz yoksa üyelik oluşturun ve Free yazan kısma tıklayınız. Bazı durumlarda Epic Games ana sayfasında bedava olan oyunları görebilirsiniz bu şekilde de almanız mümkün. Haftanın bedava oyunlarına tıklayın ve satın almaya basın. Sonrasında oyunu Epic Games kütüphanesine eklemek için bildirim gelecektir. Normalde ücretli olduğu için sizin satın alma işlemi esnasında ücret ”0” yazacaktır, bundan yinede emin olmak için kontrol ediniz. Oyunu satın al diyin ve bedava oyunlar kütüphanenize eklenir. Bu oyunları gittiğiniz her yerde üye girişi yaparak yükledikten sonra oynayabilirsiniz ve kalıcıdır. Oyunları bulabilmeniz için dilerseniz haftanın Epic Games ücretsiz oyun linklerini paylaşalım.

Stranger Things 3: The Game İNDİR

AER İNDİR

Epic Games’in düzenli olarak her hafta bir birinden güzel oyunları ücretsiz olarak dağıttığını unutmayın. Yeni oyunlar için hesabınıza giriş yaparak kontrol edebilirsiniz veya dilerseniz sitemizi ziyaret edip yeni oyun dağıtıldığında buradan haberdar olabilirsiniz.

Yorum yapın