Disco Elysium için Hardcore Modu geldi. Ayrıca Ultra Geniş monitör desteği geliyor.

Rol yapma oyunları arasında isminden çokça söz ettiren Disco Elysium için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yapılan güncelleme ile ultra geniş monitör desteği ile beraber, Hardcore Modu’da ekleniyor. Ayrıca bu duyuru ile birlikte yeni bir frağman yayınlandı.

Disco Elysium’da dedektif olarak oynadığımız açık dünya rol yapma oyunudur. Şehirdeki olayları çözmeye çalıştığımız, cinayetleri araştırdığımız ve yeri geldiğinde rüşvet teklifi aldığımız eğlenceli ve zorlu RPG oyunu olduğunu unutmamak lazım. Ayrıca yeni eklenen Hardcore Modu ile alakalı temel özelliklerden bahsedelim biraz;

Disco Elysium Hardcore Modu Özellikleri

  • Daha fazla zorlu görevler – Araştırmaların daha zor bir hal aldığı ve araştırmalarınızın iki kat zorlaştığını söyleyebiliriz.
  • Geliriniz daha az olacak – Bulabildiğiniz tüm hurdaları toplasanız iyi olur çünkü paraya ihtiyacınız olacak.
  • Fiyatlar arttırıldı – İlaç fiyatları bu modda yükseldi. Artık eskisi gibi iyileşemeyecek ve başarısızlığın maliyeti oldukça artacak.
  • Zararlı şeylere geri dönmeniz gerekebilir – İçki ve sigara sizi cesaretlendirdiği için bu alışkanlıklara geri başlamak sizin için zorunlu olabilir.
  • Değerli Eşyalar – Bazı eşyalar artık oldukça değerli. Sahip olduğunuz eşyaların ne kadar değerli olduğunu bu Hardcore modun’da anlayacaksınız.
  • Daha dikkatli düşünmek zorundasınız – Telafisi olmayan hatalar yapabilirsiniz bu yüzden yaptığınız hamleleri çok dikkatli şekilde yapmalısınız. Bazı hataların geri dönüşü olmayacak.

Yorum yapın