Borderlands 3 Mayhem Modu 2.0 ve Yeni Etkinliği Duyuruldu

Borderlands 3’ün Mayhem Modu 23 Nisan’ı kapsayan bir güncelleme aldı. Güncelleme daha çeşitli, kalıcı ve ödüllendiren bir meydan okuma sunup Mayhem Modu’nu çeşitlendiriyor. Bununla beraber oyuncular Efsanevi yağmalardan birini kazanabilmek için 10 Mayhem Seviyesine ulaşmaya çalışacaklar.

Büyük değişikliklerden biriside henüz Mayhem Modu’nu etkinleştirmeyenler için Kutsal Alan’ı ziyaret etme zorunluluğu kalkıyor. Dilediğiniz zaman ECHO Cihaz menüsünde bulunan ilgili alandan gerekli etkinleştirme ve seviye ayarlama işlemlerini kolayca yapabileceksiniz. Ayrıca çok oyunculu oyunlarda Mayhem seviyesinin ev sahibi tarafından ayarlanacağını unutmayınız.

Seviyeler Kolay, Orta, Zor veya Çok Zor olarak derecelendirilen 25’den fazla değiştirici olabilecek. Kolay değiştiriciler büyük ölçüde yardımcı olup silah hasarlarını arttıran fakat geri tepmeyi fazlalaştıracak ve Big Kick Energy gibi şeyler içerecek.

Değiştiriciler rast gele seçilecek fakat bu değiştiricilerin sayısı ve zorluk aşamaları Mayhem Seviyesi için aynı olacak. Dilerseniz aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz Güncelleme ile birlikte gelecek olan yeni oyun alanı, yeni düşman türleri, sınırlı süreli görevlere ve daha fazla ayrıntıyı buradan veya burayı tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

Yorum yapın