Bedava Farming Simulator 19 İndir

Focus Home Interactive ve Epic Games bugünden itibaren 6 Şubat 2020’ye kadar Farming Simulator 19 oyununu ücretsiz veriyor. Yapmanız gereken tek şey Epic Games sayfasını ziyaret etmek ve ücretsiz Farming Simulator 19‘u kütüphanenize eklemek.

Tarım işlerini seviyorsanız, sizin için en ideal simülatör diyebiliriz. Farming Simulator 19 PC için yapılmış en iyi tarım simülatör oyunu ve kendinizi çiftçi gibi hissedebileceğiniz bir deneyim sunuyor. Epic Games bedava oyun listemizdeki Farming Simulator 19 derin yönetim seçenekleri ile donatılmış iki büyük haritaya sahip, bir çok araç ve bir düzüne ekipmanla dolu olan eğlenceli ve denenmesi gereken bir oyun.

https://www.youtube.com/watch?v=WMiS6knmboY&feature=emb_title

Epic Games sitesine gelip henüz üyelik işlemini yapmadıysanız şuan yapabilir ve bedava oyunlar içerikli bölümden 6 Şubat’a kadar geçerli olan bedava oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca oyunu indirdiğinde önde gelen tüm markaların araçlar ve ekipmanlar oyunda aktif şekilde sizlere sunulacak bunlardan bir kısmı Case De IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fah bunlardan biri.

Yorum yapın