Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar (2024)

Siz de sevgilinizle uzaktan telefonda oynayabileceğiniz mobil oyunların neler olduğunu merak mı ediyorsunuz? ‘’Sevgilimle oyun oynamak istiyorum’’ mu diyorsunuz? Sevgilinizle değil de isterseniz arkadaşla da oynayabilirsiniz.

Biz de bu yazımızda sizler için uzaktaki sevgilinizle güzel vakit geçirmeniz için oyun önerilerinde bulunduk. İsterseniz tatlı cezalı şekilde veya görüntülü oynayıp oyunlarınıza daha da renk katabilirsiniz.

Dilerseniz hemen başlayalım.

Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyun Önerileri (Sevgili Oyunları)

Öyleyse biz de sizler için derlediğimiz oyun önerilerimize başlayalım.

Arkadaşlarınızla, sevgilinizle, flörtünüzle, eşinizle kiminle oynamak isterseniz aşağıda belirttiğimiz oyunları eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz. İki kişi oynayabilecek internet üzerinden oyunlardır.

1- Words With Friends 2 (Kelime Oyunu)

Siz de kelimelerle oynamayı seviyorsanız veya partnerinize meydan okumak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Bu oyunda alt kısımda bulunan harfler ile anlamlı birer kelimeler oluşturmaya çalışırsınız ve kullandığınız harflere ve tabloda yer alan renkli kısımlara göre puan kazanırsınız. Oldukça keyifli bir oyun.

Dilerseniz 5’er kişiden oluşan 2 takım halinde de oynanabilen yıldırım modu bulunmaktadır.

2- Pubg Mobile

Telefondan manita ile oynanacak oyunlar arasında en üst sıralarda bulunan ve herkesin de oynamaktan keyif aldığı oyunlar arasında.

Bilmeyenler için oyundan biraz bahsetmek gerekirse oyunun başında 100 kişinin uçaktan atlayarak düştüğü haritada çeşitli ekipmanlar bularak hayatta kalmaya çalışma oyunudur.

İnanılmaz keyifli bir oyundur ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. O yüzden arada saate bakmakta fayda var.

3- Trivia Crack

Yine çiftlerin 2 kişilik tercih edebileceği ve manitayla oynanabilecek mobilden yani sanaldan oyunlar arasında üst sıralarda bulunmaktadır.

Oyunun içeriğinde genel kültür soruları bulunmaktadır ve bu soruları daha fazla doğru cevaplamaya çalışarak eşinizi geçmeye çalışırsınız.

Trivia Crack oynarken hem kişisel gelişiminize katkı sağlayabilecek hem de keyifli vakit geçireceksiniz.

4- Tic Tac Toe (Sos Oyunu)

Hepimizin X ve O ile oynadığı nostaljik bir oyun önerisiyle geldik. 2 li rahatça bu oyunu oynayarak uzun vakitler harcamadan vakit geçirebilirsiniz.

5- Kafa Topu

Oyun isminden de anlaşılabileceği üzere topa kafanızla vurarak rakibinizden daha fazla gol atmaya çalışırsınız. Ücretsiz bir oyundur. Dilerseniz sevgilinizle birlikta daha sonra turnuvalara da katılabilirsiniz.

6- Chain Reaction

Karmaşık ve oldukça eğlenceli bir oyun önerisiyle geldik.

Noktaları her bir karenin içerisine yerleştiriyorsunuz ve bu kare eğer maksimum sayıya ulaşırsa yandaki kareye bir top gönderiyor. Maksimum adet 4’tür.

Oldukça stratejik davranmanız gereken bir oyun o yüzden çok seveceğinizden eminiz. Tek kötü yanı sevgiliniz ile aynı telefonda olmanız gereken bir oyundur.

7- Raft Survival: Hayatta Kalma Oyunu

Bir diğer önerimiz de hayatta kalma üzerine bir oyun.

Oyunun hikayesinden bahsedecek olursak oyunun başında bir uçak kazasından sonra denizde kayıp oluyorsunuz ve partneriniz ile beraber köpekbalıklarına yem olmadan bir salın üzerinde hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Bu salın üzerinde yemek bulmalı, kaynak toplamalı ve araçlar inşa etmelisiniz.

Steam’de bulunan Raft oyununu bilenler için o oyunun aynısıdır ve oldukça keyiflidir.

8- Glow Hockey

Eğlence parklarından da bildiğiniz üzere bir diski kaydırarak karşı takımın oyuncusunun kalesine girdirmeye çalışırsınız.

9- Chess (Satranç)

Gerçek hayatta satranç oynamayı seviyorsanız ve sevgilinizle de oynamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir diğer oyunumuz.

10- 2 Players Game: The Challenge

İsminden de anlayabileceğiniz üzere içerisinde 2 kişinin oynayabileceği birçok oyun bulunmaktadır. Tek oyundan sıkılan çiftler için tercih edebilecekleri çok güzel bir uygulama.

Bu uygulamayı indirerek sevgiliniz ile birlikte keyifli birçok oyun deneyimleyebilirsiniz.

11- The Sims Mobile

Sims’i birçoğumuz bilgisayardan bilmekteyiz fakat mobilden de oynamak mümkün.

Sevgilizle birlikte sanal bir hayat oluşturarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

12- Uno

Çok oyunculu bir oyun olmasına karşın sevgiliniz ile de oynarken tercih edebilirsiniz. Uzak mesafe oyunları için keyifli bir oyundur.

13- Spaceteam

Bu oyun diğer oyunlardan farklı olarak ya yan yana yani yüzyüze olmanız gereken bir oyundur veya sevgilinizi aramanız gereken bir oyundur.

Oyunda wi-fi ile veya bluetooth bağlantısı ile eşleşilir ve eşleştikten sonra iki kişinin de ekranında aynı uzay gemisi belirir. İki oyuncu da ekranında beliren talimatları okumalıdır.

14- Lego The Lord of the Rings

Yüzüklerin efendisini ve legoları seviyorsan kesinlikle denemen gereken bir oyun. Macera türünde bir oyundur. Aksiyonun hiç eksik olmaması da oyunu güzel kılan özelliklerden bir tanesidir.

15- Ateş ve Su

Birçoğumuzun bilgisayardan oynadığı ve sevdiği bu oyunu mobilden de oynamak mümkün. İki kişilik karşılıklı telefon oyunları olarak size önerebilirsiz.

Sevgilinize yardım ederek ve bölümleri geçerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

16- Monopoly

Masa oyunlarını çok sevenler için mobilden de oynayabileceği Monopoly oyununu önermeden geçemeyeceğiz.

Benim de çok sevdiğim bu masa oyununda belli başlı yerleri satın alarak para kazanılan ve kaybedilen bir oyun. Herkese bol şans.

17- Among Us

Başbaşa oynanan bir oyun olmamasına karşın arkadaş grubunuz ve sevgiliniz ile birlikte oynayabileceğiniz çok keyifli oyunlar arasında.

Oyundan biraz bahsedecek olursak oyunda az sayıda katil bulunmaktadır ve kendisini açık etmeden diğer oyuncuları öldürmeye çalışmaktadır. Bu oyunu oynamak oldukça keyiflidir kesinlikle denemelisiniz.

18- Song Pop 2

Eğer şarkılara, şarkıcılara ve sanatçılara hakimseniz çok eğleneceğiniz bir oyundur.

Sevgilinizle bu konularda çıkan sorulara cevap vererek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Parti modu birden fazla kişinin yanıt verebileceği bir moddur.

19- Pocket Tanks

Flörtle oynanacak oyunlar arasında çok keyifli bir diğer oyunumuzdur.

Birbirine saldıran tanklar bulunmaktadır ve doğru açı ile ateş etmelisiniz. İlk oynadığınızda acemilikte dolayı biraz kötü oynayabilirsiniz çünkü oyundaki silahları bilmeniz gerekmektedir. Her silahın gücü farklıdır.

20- Virtual Families 2

Önereceğimiz son oyun da Sims benzeri bir oyundur.

Eşle evlenebilir ve bir aile kurabilirsiniz. Bir bebeği evlat edinip onu daha iyi bir insan olması için yetiştirebilirsiniz. İşleri keyifli hale getirebilmek için bazı olaylar kontrolünüz dışında gerçekleşecektir.

Hatta öldükten sonra eşyalarınızı çocuğunuza da bırakabilirsiniz.

Yorum yapın