Zula Mobile İnternet Bağlantısı Yok Hatası

Zula, Mobil platformuna giriş yapalı çok kısa bir süre oldu diyebiliriz. Oyun daha yeni mobil platforma geldiği için bir takım eksiklikler ve hatalarda beraberinde geldi. Oyuna giriş yapmak isteyen Zula severler Zula Mobile İnternet bağlantısı yok hatasıyla karşılaştı.

Zula Mobile daha yeni olduğu için oyuna şuanda giriş yapmak neredeyse imkansız diyebiliriz. Sanırım oyunun geliştirilmesi gereken daha bir çok eksik yanları var gibi. Zula Mobile çıkmasıyla beraber öğrenen oyun sevenlerin anlık giriş yapmalarından kaynaklı olabilecek yığılmalar nedeni ile server çökmeleri yaşanıyor gibi. Ayrıca giriş esnasında Oyun bakım aşamasında gibi bir uyarı ile 15 dakika sonra tekrar deneyin uyarısı veriyor. Ne yazık ki 15 dakika beklesek bile tekrar giriş yapmaya çalıştığımızda aynı uyarını yeniden veriyor.

Zula Mobile henüz yeni ve beta aşamasında olduğu için böyle hatalarla karşılaşmamız bizce normal. Kısa sürede gerekli kişiler problemi çözüp oyuna daha sağlıklı şekilde giriş yapıp, Zula Mobile keyfine devam etmemizi sağlayacaklardır. Bu yüzden sabırlı olmakta fayda var. Ayrıca Zula Mobile oyununun gelişiminde katkıda bulunmak için Zula Discord sunucusunda ki yetkili kişilere bildirim yapmanız işleri dahada hızlandırabilir. Zula Mobile henüz indirmeyen arkadaşlarımız buradan indirebilir ve Zula Mobile hakkında daha fazla bilgi için sitemizi takip etmeyi unutmayınız.


Yorum yapın