Zula Mobile Her An Çıkabilir, Oyun hakkında önemli açıklamalar

Bir Çok PC oyununun Mobile gelmesi ile beraber rekabet bayağı kızışmış durumda ve bir atakta Zula’ dan. Ingame Group’ un gündeminden hiç düşmeyen Zula Mobile için önemli açıklamalarla Zula Mobile için sürpriz yapabileceklerini duyurdular.

Türk yapımı olan ve dünya üzerinde ortalama 26 milyon oyuncuya hitap eden Zula için geri sayım başladı diyebiliriz. Ingame Group yöneticisi İlker Ergen, Zula sevenlerin kısa süre içerisinde mobil platformlar için yakında çıkacağının sinyallerini verdi.

Zula Mobile Çıkış Tarihi

Ingame Group genel yöneticisi İlker Ergen, oyun hakkında ufak pürüzlerin ve tamamlanması gereken küçük detayların çalışmasının yapıldığını belirtti. Zula Mobile oyununun Uluslar arası kesime hitap edecek düzeyde çalışmalarının yapıldığını belirtirken, mobil platformda çalışmalara devam edeceklerini bildirdi. Bir kaç ay öncesine dönersek Zula Mobile kapalı beta kayıtlarını açmıştı.

Kayıtlar sonrası seçiler oyuncuların geri bildirimleri dikkate alınarak eksikliklerin tamamlanması yolunda hızlı adımlar atılmaya başlandı. Zula Mobile ne zaman çıkacak soruları için ise, net bir tarih verilmese’ de önümüzdeki birkaç ay içinde çıkmasının planlandığı yönünde açıklama yapıldı.

Zula Mobile Espor alanında boy gösterecek mi bunun için bir şey söylemek şuan erken ama, oyun çıktıktan sonra büyük ölçüde Espor alanında da oyun severler ile buluşacaklarından şüphemiz yoktur.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=h7tUZ-yFAtk&feature=emb_title
Zula Mobile Oynanış

Yorum yapın