Zula Mobile Emulator (PC) ile oyna

Genellikle hayatta kalma oyunlarını mobil üzerinden değilde emulator ile oynamayı tercih ediyoruz. Pubg Mobile, Call of Duty Mobile ve son olarak Zula Mobile çıktı ama bazı kullanıcılar bu oyunları PC üzerinden oynamayı daha çok seviyorlar.

Sistemleri yetersiz kalan arkadaşlarımızın daha çok tercih ettiği emulator ile oynama isteği için Zula Mobile PC‘den nasıl oynanır sizlere tarif edeceğiz. Zula Mobile Emulatör ile oynayabilmek için şu anda iki emulator önerisinde bulunabiliriz. Şuan için Gameloop ile oynanıp oynanmadığı hakkında pek bilgim olmadığı için sizlere vermek istediğim tavsiye Nox Player ve Bluestacks olacaktır. Google’dan aratarak programları indirebilir ve Zula Mobile PC’den oynayabilirsiniz.

Daha önceden Pubg Mobile yada Call of Duty Mobile oyunlarını emulator ile oynadıysanız oyun yükleme işlemlerini veya tuş ayarlama işlemlerine alışıksınızdır. Bu yüzden oyunu yükleyip oyuna girme işlemleri pekte uzun sürmeyecektir. Ayrıca Zula PC versiyonu hesaplarınız ile Zula Mobile oyununa giriş yapılmamaktadır. Bu yüzden yeni hesap açmanız gerekmektedir.

Henüz Zula Mobile indirmediyseniz buradan indirebilirsiniz. Zula Mobile Bağlantı sorunu ile alakalı konumuzu inceleyebilir veya Zula Mobile Ayarlarınızı yapmadıysanız buradan yapabilirsiniz.


Yorum yapın