Zula Mobile Çıktı Hemen İndir

Daha önceki konumuzda Zula Mobile’nin yakın bir zamanda çıkacağına dair bilgiler vermiştik. Sonunda beklenen odu ve Zula Mobile Çıktı. Bir çok oyun firması PC, PS ve Xbox konsollarından sonra Mobil oyun dünyasına girişimlerde bulunmuştu ve başarılı olmuşlardı. Zula artık global dünyaya açılarak Mobil’e de adımlar atarak Zula Mobile oyununu geliştirdiler. Ha geldi ha gelecek derken Zula Mobile artık indirilebilir durumda.

Zula Mobile Sistem Gereksinimleri

Zula Mobile oynayabilmek için ne gibi sistem ile daha akıcı bir oyun deneyimi yaşayabiliriz kısaca bir bakalım. Öncelikle düşük sistemli bir telefon veya tablet ile Zula Mobile‘de kasma sorunları yaşayabileceğimizi bilmenizi isterim. Bu yüzden en azından Telefon veya Tabletin orta seviyeli bir sistem olması önerilir bunların yanında;

Zula Mobile Android Sistem Gereksinimleri

  • Android Sürümü 5.0 ve Sonrası olmalıdır.
  • En az 2 GB Ram olması gerekmektedir. ( Kasma sorunu yaşamamak için 3 GB RAM ve üzeri tercih edilmelidir.

Zula Mobile İOS Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi İOS 9 ve üzeri
  • Minimum 1 GB Ram
  • Ayrıca İphone 5 ve üzeri telefonlara sahip olunması önerilir.

Zula Mobile APK İndir

Daha önceleri ön kayıtları açılan Zula Mobile için artık indirilebilir durumda olduğunu bilmenizi isterim. Ayrıca Zula Mobile Emülator sayesinde de oynanabileceğini unutmayınız. Bunun için Gameloop’u tercih edebilirsiniz. Bunun dışında Zula Mobile indirmek için gerekli link aşağıdadır.

İNDİR


Yorum yapın