Yeni Çıkan En iyi 5 Mobil Oyun Önerisi

Mobil oyun sevenler için kesinlikle denemeleri gereken, yeni çıkan mobil oyunlardan 5 tanesi hakkında detaylardan bahsedeceğiz. Mobil oyun olarak günümüzde ufak çaplı oyunların geride kaldığını söyleyebiliriz. Günümüzde grafikleri, çok oyunculu seçenekleri ve oynanışı bakımından bilgisayar oyunlarını artık mobil oyunlar aratmıyorlar.

Birçok mobil oyun artık hayatımızın bir parçası haline gelmiş bulunuyor. Evde, İş yerinde veya otobüste her 3 insan’ dan 1 tanesinin oyun oynadığını görmek mümkün. Buda Mobil oyun piyasasının hızla gelişmesine oyun firmalarının birbiriyle daha iyi oyun yapabilme adına yarış içinde olması anlamına geliyor. Bizlerde sizler için özellikleri bakımından yeni çıkan en iyi mobil oyunlardan bahsedeceğiz.

Black Desert Mobile

Black Desert Mobile oyunu heyecanla mobile gelmesi bekleniyordu. Artık Mobil olarak oyunculara erken erişim olarak sunuldu. Black Deset Online olarak Bilgisayar oyunu olarak geliştirilmişti. Artık mobil oyun piyasasında yerlerini almış durumdalar. Mobile Mmorpg oyunları sevenler için kesinlikle indirip denemeleri gereken bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Tam sürümü 12 Aralık’ta çıkacak olan Black Desert Mobile’ de, erken erişim için şu anda 5 sınıf bulunmaktadır oyunda. Tam sürüme geçtiğinde karakter sınıflarının artması bekleniyor. Görevler yapabilir, rakiplerinizle savaşlar yapabilirsiniz.

İnternet Cafe Simulator Mobile

Tek kişilik oynanabilen, İnternet cafe simulator mobile oyununda eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Boş bir internet kafe sahibi oluyorsunuz ve kendinizi geliştirip yeni bilgisayarlar ve çeşitli ekipmanlar alıyorsunuz. Müşterileri memnun bırakabilmek için keyifli uğraşlara girebilirsiniz.

The King of Fighters ALLSTAR Mobile

Atari salonlarının vazgeçilmez oyunlarından The King of Fighters serisi içinde bir mobil oyun geliştirildi. The King of Fighres Allstar mobile keyifle oynanabilir dövüş oyunları arasında yerini almış durumda. Sizde dövüş oyunlarını seviyorsanız. Çocukluk yıllarımızda oynadığımız bu oyunun, farklı seri olarak çıkarılmış halini mobil’ de deneme imkanı sunuldu.

Layers of Fear Mobile

Korku oyunu tutkunları için Layers of Fear Mobile sizi tatmin edebilecek kadar gerilim dolu bir oyundur. Bilgisayar ve konsollar için çıkmıştı. Şu an için sadece İOS’ da oynanabilir. Android için ne zaman çıkacağı hakkında bilgiler belirsizdir. Bulmaca çözerken korku dolu anlar yaşamak isteyenler için denenmesi gereken oyunlardan biridir.

American Dad! Apocalypse Soon

Hayatta kalma oyunları sevenler için, Uzaylıların Dünyayı işgal etmesi ve karakterimizin yer altında yaşam mücadelesi verdiği keyifli ve tavsiye edilen oyunlar arasındadır. Dikkat edin hayatta kalabilmek ve dostlarınızı kurtarmak için sokağa çıkmak zorundasınız. Sokaktaki çetelere yakalanmadan gerekli yaşam kaynaklarını bulup ve dostlarınızı kurtarıp güvenli bölgeye geri dönmeniz gerekmektedir.

Yorum yapın