Yeni Çıkacak olan oyunlar ( Kasım 2019 )

Yeni çıkacak oyunlar listemizde hoşunuza gidebilecek bir çok oyun sizleri bekliyor. Kasım ayında çıkacak oyunlar içerisinde beklediğiniz veya hoşunuza gidebilecek efsane oyun listesi ile beraberiz. Hız oyunları, Uzay Oyunları yada çocukluk yıllarımızın en iyi çizgi filmi olan Pokemon oyununu oynamak size çocukluğunuzu hatırlatabilir.

Kasım 2019′ da Çıkacak oyunlar

Just Dance 2020

Just Dance 2020

05 Kasım 2019 Tarihinde çıkacak olan Just Dance 2020 oyunu, Ubisoft tarafından geliştirilen dans oyunudur. Just Dance 2020 Tek ve çok oyunculu oynama seçenekleri ile oynanabilir. 5 Kasımda Nintendo Switch, Wii, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia konsolları ile oynanabilir halde sunulacak olan dans oyunu, Muzik ve Dans tutkunları için eğlenceli bir deneyim sunacak.

Death Stranding

Death Stranding

Death Stranding 8 Kasımda oyun severler ile buluşuyor. Kojima Productions tarafından geliştirilen video oyunu tutkunları için şuan için PS4 konsolları ile oynanabilir olacak.

Disney Tsum Tsum

Disney Tsum Tsum Festival

Parti ve Bulmaca oyunları sevenler için eğlenceli bir oyun olan Disney Tsum Tsum Festival 8 Kasım’ da Nintendo Switch ile oynanabilir olacak. Eğlence ile dolu bulmacaları çözmeye hazır olun.

Need For Speed Heat

Need For Speed Heat

8 Kasım tarihin’ de çıkacak oyunlardan bir taneside NFS sevenler için. Need For Speed Heat serisi ile hız tutkunu yarış oyunu sevenler için geliyor. Sürat tutkunları hazır olun!

Star Wars: Jedi Fallen Order

Star Wars: Jedi Fallen Order

15 Kasımda çıkması beklenen Star Wars oyunu sevenler için süper bir seri olabilir gibi. PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarında oynanabilme şansı sunulan yıldız savaşları oyunu heyecanla bekleniyor.

Pokemon Sword / Pokemon Shield

Pokemon Sword / Pokemon Shield

Game Freak tarafından geliştirilen Pokemon Sword / Pokemon Shield oyunu 15 Kasımda çıkıyor. Rol yapma video oyunu sevenler ve çocukluk yaşlarının vazgeçilmez çizgi filminin oyunu olan Pokemon Sword / Pokemon Shield oyunu sabırsızlıkla bekleniyor.


Yorum yapın