Yemek Sepeti Banabi Hangi İllerde Var?

Siz de buraya ”Banabi nerelerde var?” sorusunun yanıtını mı almaya geldiniz?

O zaman hemen söyleyelim, son derece doğru bir yerdesiniz. Bu yazıda sizlere bu konuda kafanıza takılan tüm soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Hadi dilerseniz hemen başlayalım.

Yemeksepeti Banabi Nedir?

Öncelikli olarak ”Yemek Sepeti banabi nedir?” sorusunun yanıtını vermek gerekir ise şu şekilde bir açıklama yapılabilir.

Online olarak hizmet veren ve market siparişi verilebilen bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanabilmek için kolay ve zahmetsiz bir biçimde üye olmak gerekir. Üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uygulamanın verilen yemek siparişlerinde online kredi kartı bilgilerini vermek istemeyenler için kapıda ödeme seçeneği de mevcuttur.

Sistemi kullanmak son derece kolaydır. Uygulama yemeksepeti uygulamasının içinde yer almaktadır.

Kurye takibi de rahatlıkla yapılmaktadır.

Banabi Hangi İllerde Hizmet Veriyor?

Üstte verilen bu bilgilerden sonra şimdi de ”Banabi hangi şehirlerde var?” sorusunun yanıtını vermek gerekir ise başlangıçta 29 il ile başlayan banabi uygulaması bugün ülkemizin tamı tamına 81 kentinde de hizmet verir durumdadır.

Son derece önemli marketler ile uygulama işbirliği içinde kesintisiz olarak son derece farklı beklentilere yanıt verecek biçimde hizmet veriyor.

Minimum Paket Tutarı Ne Kadar?

Son olarak da yine yemeksepeti banabi uygulamasında minimum paket tutarı nedir diye merak edenlerin kafalarında yer alan soru işaretini gidermek için rakamı söylemek gerekir ise alt limit 20 TL gibi bir rakamdır.

Banabi gönderim ücreti ise 2.5 TL değerindedir.

Banabi Müşteri Hizmetleri İletişim

Banabi firması müşteri hizmetleri iletişim numarası +90 212 359 18 00 biçimindedir. Bu numara aranarak arzu edilir ise bayilik ve diğer her türlü konuda da bilgi sahibi olunabilir.


Yorum yapın