World Of Warships Türkiye’nin Her Bölgesinde Oyuncular ile buluşuyor.

Oynaması ücretsiz ve Türkçe dil desteği bulunan gemi savaşları oyunu sürprizlerine hazır mısınız? World of Warships, Türkiye’nin neredeyse bütün bölgelerinde düzenleyeceği etkinlikler ile oyuncularla buluşacak. World of Warships Türkiye etkinliklerinde oyunculara sürpriz hediyeler sunulacak.

Wolrd of Tank oyunu ile beraber World of Warships dünya genelinde en büyük oyuncu kitleleri bulunuyor. Ayrıca World of Warships çevrimiçi olması oyuncuların göz bebeği olmasını sağlıyor. Etkinliklerin yeni durağı Türkiye! Her kesimden oyuncularla buluşan World of Warships gemi savaşı oyunu sevenlerini eğlendirmek bir araya gelmek adına kısa bir süre içerisinde Türkiye’deki bölgelerde çeşitli kutlamalar yapacaklar.

World of Warships Türkiye

Türkiye’de internet cafe etkinlikleri düzenecek

Türkiye’de İnternet cafeler’ de ödüllü turnuvalar düzenleyecek olan Wargaming firması, World of Warships deniz savaşı seven oyuncu kitlelerini ağırlayacak. Etkinliklere katılacak oyunculara, oyun içi sürpriz hediyeler, sayısız mause pad, World of Warship posterleri, Tişörtler dağıtılacak. Henüz Oyunu indirmediyseniz indir seçeneğinden World of Warship indirebilirsiniz.

İNDİR

Türkiye’ de daha uzun soluklu yatırım yapma planı

Günümüzde Espor ilgi odağı olduğu için, oyun yapımcıları bu yolda büyük adımlar atmaya gayret ediyorlar. Türkiye bölgesi oyun yapımcıları tarafından dikkat çekmekte. Bu yüzden Türkiye’de başlanacak etkinliklerin daha sonraki hedefler için büyük bir adım olacağı konuşuluyor. Öte yandan Türkiye’de World of Warships sevenlere dağıtacakları hediyeler ile oyuncu kitlesini arttırmayı planlamaktadırlar.

Yorum yapın