World of Warships 0.9.1 Güncellemesi ile yeni Dereceli savaş sezonu ve altı savaş kruvazörü eklendi

Wargaming, World of Warships için yeni ve büyük bir güncelleme yayınladı. 

0.9.1 Güncellemesinin duyurulmasıyla, Seviye VX’teki altı yeni İngiliz ağır kruvazörü tamamen oynanabilir olacak. Yeni gemiler şu şekilde: Hawkins (Seviye V), Devonshire (Seviye VI), Surrey (Seviye VII), Albemarle (Seviye VIII), Drake (Seviye IX), Goliath (Seviye X)

Yeni gemiler dışında, bu yama ile yeni ve benzersiz bir Komutan olan Andrew Cunningham oyuna ekleniyor. Geliştiricilerin yayınladığı bilgilere göre, Andrew Cunningham aşağıda belirtmiş olduğumuz yeteneklere sahip olacak.

  • Şimşek Hızı: Geminizin ve filolarınızın hızı, iki “Sebepli sel” şeridi kazandıktan sonra % 5 artıyor olacak.
  • Sarf Malzemeleri Uzmanı: İki düşman gemisini yok ettikten sonra geminiz için sarf malzemesi ücretleri birer birer artar.
  • Yak, Yok et: Geminizin ana akü tabancalarının ve torpido fırlatıcılarının yeniden yükleme süresi ayrıca uçak restorasyon süresi “Witherer” başarısını kazandıktan hemen sonra % 10 oranında azalır.

World of Warships yeni güncelleme ayrıca yeni bir Sıralamalı Savaşlar Sezonu getiriyor. Bir deyişle dereceli Savaşlar Sezonu, güncellenmiş silah yarışı modunu içeren 7vs7 savaşında her türlü Seviye X gemiye odaklanıyor. Ayrıca yeni bir savaş bölgesi arayan oyuncular için 0.9.1 Güncellemesi yeni bir harita olan Kuzey Suları mapını sunuyor. Harita, merkez üssü ve Egemenlik modlarında Seviye VIII-X savaşları için tasarlanmıştır ve üç ayrı ele geçirme alanı içeriyor.


Yorum yapın