Warcraft 3: Reforged Çıkış Tarihi ve PC Sistem Gereksinimleri

Blizzard, Warcraft 3: Reforged‘in 28 Ocak 2020’de çıkacağını açıkladı. Aslında oyun, ilk olarak 2019’da çıkması bekleniyordu ama ne yazık ki bu gerçekleşmedi. Son açıklamada ise artık gerekli aşamaların tamamlanıp oyunun kesin olarak çıkacağına dair net bilgiler verildi.

Warcraft 3 Reforged’ın dünya editörlüğü de gelişecek. Dünya Editörü, harita yapımcılarını oyuncuların eğlenmesi için yeni evrenler oluşturma konusunda özgür kılmayı vaat ediyor. Mevcut özel haritalar Reforged’da oynanabilir olacak ve editör sayısız yeni araç ve özelliğe sahip olabilecek. Oyuncular ayrıca geleneksel yakın dövüş oyunları ve özel oyunlar için ortaklar veya rakipler bulmak için yeni aracı kullanabilecek.

Oyuncular, gerçek zamanlı strateji klasiğini yeniden canlandırılmış görseller ve 60’dan fazla görevleri kapsayan destansı bir tek oyunculu oynayış tarzını tekrar yaşayacaklar. Aynı zamanda yeniden dengelenmiş çevrimiçi oyun ve çağdaş, sosyal ve eşleştirme özellikleri olan bir takım paketi bulunacak.

Warcraft III için: Reform, bütün karakterler, yapılar ve çevre yeniden yaratıldı. Oyun ayrıca dört saatten fazla güncellenmiş oyun içi kesitlere ve yeniden ayarlanmış seslendirmelere sahip olacak.

Minimum
  • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel Pentium D, AMD Athlon 64 X2
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce 6800 (256 MB), AMD HD 3650 Pro (256 MB)
  • RAM: 2 GB RAM
  • Depolama: 3 GB disk alanı
  • Ekran çözünürlüğü: 1.280×720

Yorum yapın