UFC 4 Xbox One ve PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı

UFC 4 ne zaman çıkacak konusunda biraz fikir sahibiydik ve EA UFC sevenler için verdiği sözleri tutup UFC 4’ün çıkış tarihini paylaştığı video ile duyurdu. İstediğiniz zaman UFC 4 duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz ve konumuza fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

UFC 4 çıkış tarihi olarak 14 Ağustos 2020 tarihi belirledi. Ayrıca oyun ilk olarak Xbox One ve PS4 konsolları için çıkacak. Diğer konsollar için henüz net bir tarih verilmedi.

UFC 4 çıkış tarihi belirlendikten sonra ön sipariş ile almak isteyenler için UFC 4 fiyatı belirlendi ve Xbox One Store fiyatı 497,50 PlayStation Store fiyatı ise 499,99 TL olarak yerini aldı.

UFC 4 Serisi Daha Çılgın Bir Oyun Olacak Gibi

UFC 4 ön sipariş vermek isteyenler için Ülkemizde Tyson Fury ve Anthony Joshua dövüş karakterleri hediye olarak veriliyor. Geçen dönemin ön sipariş hediyesi olarak verilen Bruce Lee karakteri ise temel oyunda yerini koruyacak. Ayrıca Bruce Lee karakterini almak için ekstra bir ücret talep edilmeyecek. Devamında UFC 4 Kariyer modu yenilenmiş olarak bizlere yeniden sunulacak ve amatör dövüşler ile başlayıp devamında kendinizi profesyonel bir dövüşçü haline getire bileceksiniz. Ayrıca UFC 4 yeni oyun modları ise Blitz Battles ve Online World Championships  modları yeni seride sizleri bekliyor olacak.


Yorum yapın