Top Lane’de Tek Atan Yasuo Build ve Rünleri

League of Legends oyun’da şu sıralar Yasuo şampiyonunu sevenler için tek atan yasuo buildi hangisi açıklayacağız. Dereceli sezonun bitmesi ile beraber, yeni güncellemeler ve yeni itemler oyuna eklenmekte. Değişiklikler sonrası oyuncular tarafından denenen öyle bir yasuo buildi varki rakiplerine tek atıyor.

Yasuo oyuncularının bir diğer merak ettiği konu ise tek atan yasuo rünleri. Şu sıralar oldukça başarılı olan build ve rünleri sizler için gösteriyoruz.

Tek Atan Yasuo Rün

Yasuo Rün

Yeni itemler’ den kanlı kılıç şu anda fazla güçlü. Yasuo için birebir diyebiliriz. Yasuo ya ilk item kritik almak yerine kanlı kılıç almak sizi çok daha güçlü yapıyor. Top lane’ de yasuo alıp kanlı kılıç parası biriktirene kadar safe kalın. Kanlı kılıç aldıktan sonra rakip ormancıya dikkat etmeniz yeterde artar. Eğer rakip ormancı size gelmiyorsa kanlı kılıcı bitirdikten sonra 1 v 1 de top lane’ de alamayacağınız şampiyon yok. Kanlı kılıç hem sizin hasar ihtiyacınızı gideriyor hemde can çalma ihtiyacınızı 1 v 1 de gelen saldırı hızı ise ilk seviyelerde devasa bir güce yol açıyor. Herkesi tekleyecek kıvama gelene kadar top lane de 1 v 1 yaparak kasa biliyorsunuz.

Kanlı kılıçtan sonrada ebediyi bitirebilirseniz ve çok geri düşmediyseniz çok zevkli bir oyun geçireceğiniz’ den emin olabilirsiniz. Tabi yasuo mekanikleri bakımından biraz zor olabilir. Yasuo oynamasını bilenler için tek atma hissini yeniden yaşayacaksınız.

Tek Atan Yasuo Build

Tek atmak için build arayanlar için birebir olduğunu düşünüyoruz. Dilerseniz ekleme yapabilirsiniz. Yasuo yeni build arayanlar için güzel tavsiyedir. Yeni rün ve Build önerileri için sitemizi gezmeniz’ de fayda var. Özellikle yeni şampiyon senna için güzel rün ve build önerilerimiz mevcuttur.


Yorum yapın