The Wild Eight Hayatta kalma oyunu çıktı.

The Wild Eight Oyunu daha çok gizem ve maceranın, zorlu yaşam şartlarının işlendiği bir oyundur.  Öyle bir ortam düşünün ki buzlarla ve  karlarla kaplı bir alanda kendinizi buluveriyorsunuz. Vahşi bir ortam ve yırtıcı hayvanlarla dolu zorlu yaşam şartları yetmiyormuş gibi, bir de terk edilmiş askeri bir üssü de keşfetmek zorundasınız. Bu üs daha önce korkunç deneylerin yapıldığı gizemli bir üs… Sizin göreviniz, uçak kazasının nedenini bulmak ve ortaya çıkarmak. Elbette bu askeri üs de masum değil ve birçok tehlike barındırıyor. Ama görev beklemez, bu maceraya atılmak ve karşınıza çıkacak olan tehlikeleri birer birer geçmek zorundasınız. Oyunu tasarlayanlar, size kurtuluş için çok az bir şans tanıyorlar. Zoru seviyorsanız The Wild Eight Oyunu tam size göre bir oyun…

Hayatta Kalma Oyununa Ne dersiniz ?

The Wild Eight hayatta kalma Oyunu tam da doğa ile baş başa kalmaktan hoşlanan ve onun gizemlerini merakla oyunun seyri içinde çözmekten zevk alacak oyunculara hitap ediyor.  Oyun mekan olarak en vahşi doğa yaşamının en zorlu şartlarını taşıyan Alaska’da geçiyor. Bu oyunda hayatta kalmak, sizin birinci önceliğiniz’ dir. Şartlar sizi ölmeye zorlayacaktır, bir yandan yaşam savaşı verirken, bir yandan da gizemleri çözmeye çalışacaksınız. Biraz maceralı olan gerçek hayatın simüle edilmiş versiyonudur The Wild Eight Oyunu…  Ancak uçağınızı düşüren şey neydi? Ve onca yolcudan kurtulan sadece 8 kişinin olması,  evet aynı senaryo daha önc de  The Long Dark oyununda işlenmişti. Ancak bu oyunda biraz daha gelişmiş kameralarla biraz daha üstten bakış açıları sunularak daha rahat hareket etme kabiliyetiniz var.

The Wild Eight

The Wild Eight Oyunu single modunda ya da multiplayer olarak oynanabilen bir bilgisayar oyunudur.  Sade bir giriş menüsü ve bol bol ayarları kişiselleştirebileceğiniz sekmeleri var.  Oyun özel sunucularla hizmet verebiliyor ve böylece siz eş zamanlı olarak başka oyuncuların atmosferine girerek onlara yardım edebiliyorsunuz. Ya da onlar size katılabiliyorlar.  Uçak kazasından hayatta kalmayı başaran 8 kişi birbiri ile yardımlaşarak hayatta kalabiliyor. Bir kısmı geyik avına çıkıyor bir kısmı ateş yakıyor.  Oyunun yönerge bölümünde size hava sıcaklığı, sağlık bilgisi ve temel yapılar hakkında bilgi veren bir menü var. Bu temel yapılar, vahşi ortamda ayakta kalabilmek için gerekli olan çadır, sandık uyarı tabelaları kamp ateşi gibi yapılar var. Bu oyunda dayanışma çok önemli… Oyunda kendinizi savunmanız için kilitli silahlar, ve sizi sıcak tutacak kilitli elbiseler var. Siz görevleri başardıkça bu kilitler açılarak, daha üst düzey donanımlar almanıza imkan veriyor.

Steam Üzerinden İNDİR.


Yorum yapın