The Suicide of Rachel Foster Şubat Ayında PC’ye Gelecek

The Suicide of Rachel Foster, One O One Games ve Reddoll Games tarafından geliştirilen birinci şahıs anlatımlı bir macera-gerilim oyunudur. Oyunun Şubat ayında Steam üzerinden oynanabileceğini duyurdular.

Ana karakter olarak bir kadın karakter ile oynuyoruz. Terk edilmiş bir dağ evi ile kar fırtınası arasında amansız bir mücadele içinde kalacağız. Bu zor durumdan kurtulmanın tek yolu çevredeki gizemi çözmek olacak. Aşk ve ölüm hikayesi konulu oyunda, hava aniden kötüleşmeye başlar ve Nicole dağ evinden çıkamaz.. Bu zor durumdan çıkmak için telsiz ile yardım çağrısında bulunur. Telsize Irving cevap verir ve yardımlaşarak gizemi çözmeye çalıştıkları Aşk ve ölüm hikayesine dönüşür hikayemiz.

Şubat ayında oyuncular ile buluşacak olan oyunumuz The Suicide of Rachel Foster çıkış tarihi için, şuan erken erişim kayıtları açılmış durumda. Hazır kış aylarında olduğumuz şu günlerde dışarıdaki soğukluğu oyunda bizlere tam anlamı ile yaşatacaklarını ve sırlar ile dolu gizemli bir maceranın ilk adımlarını yaşatacaklarını düşünüyoruz.

Yorum yapın