The 100 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi dünyasında sevilen bir noktaya gelebilmek için çok emek vermek ve sağlam senaryoya sahip olmak gerekir. İzleyicinin dizeye yaklaşımını konu ile cezbetmek beğeni artıran en önemli faktördür. The 100 bu noktada kendini ispat etmeyi başarmış ve 2014 yılından beri sevilerek geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Dünyada çok büyük bir nükleer savaş başlayınca insanlık neslini kurtarmak için uzay boşluğunda ki gemiye insanlar gönderilir. Aradan geçen 97 yıl kontrollü şekilde ilerlerken kaynakların yetersizliği kritik kararlara sebep olur. Ark ismi verilen uzak gemisinde belirlenen kurallar neticesinde ise suç işleyenler hapse konulmaktaydı. Kaynakların azalması sonucu suça karışan 100 genç bir uzay aracı ile dünyaya gönderilir. Amaç hem yaşana bilirliği görebilmek hem de insan neslini kurtarmaktır. The 100 ilk sezondan itibaren dünya da ki diğer insanlarla yaşanan olaylar zincirini konu almaktadır.

Netflix The 100 Dizisi

The 100 Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor

Son derece beğenilerek izlenen The 100 yeni sezon ne zaman başlayacağı ile ilgili hayranlar sıklıkla soru soruyor. Beklentileri karşılama noktasında oldukça iyi performans ortaya koyan dizinin son bölüm de ki olayları merakı daha da artırdı. The 100 yeni sezon ne zaman başlayacak konusunda da henüz net bir tarih verilmedi. Yapılan değerlendirmeler ve açıklamalara göre ise Mayıs 2020 de son sezon izleyici ile buluşacak gibi görünüyor. Bu son sezon ile final yapılması planlanmaktadır.

The 100 7. Sezon

Nükleer savaş sonrası dünyada radyasyon çok yüksek seviyelere çıkması yaşamın sonlanmasına neden olmuştu. Clarke insan ırkına çok daha iyi yaşamlar sunabilmek için elinden geleni yapmaktadır. 6 sezonda olayların gidişatı değiştiği için 7. Sezonda neler olabileceği ile ilgili farklı tahminler gündeme gelmektedir. Fakat sürprizleri seven The 100 7. Sezon da çok farklı olaylara sahne olabilir. Büyük hayran kitlesine sahip dizinin son sezonunda beklentileri karşılayacağı düşünülüyor. Mayıs 2020 gibi yeni sezon planlansa da tarihler konusunda açıklama ilerleyen zamanlarda duyurulacak.


Yorum yapın