Temmuz Ayında Çıkması Beklenen oyunlar

Özellikle oyun severler tarafından yeni çıkacak oyunlar titiz bir şekilde takip edilmektedir. Eğer çıkacak olan oyun süreklilik gösteren ve gelişim sağlayabileceğiniz online bir oyunsa, bu konu sizin için daha önemli bir hâl alıyor. Nedeni ise, ne kadar erken oynamaya başlarsanız o kadar gelişim elde edecek olmanızdır. 2020 yılında salgın hastalık nedeniyle oyun sektöründe de zedelenme oldu. Hızla yayılan korona virüsü tehlikesi çoğu oyun çalışmasını etkilemiş ve ertelenmesine neden olmuştur. Şimdi temmuz ayında çıkacak oyunlar hangileri sorusuna cevap arayanlar, kendileri için hazırladığımız listeden yararlanabililer.

Dying Light 2

Oyunun daha erken piyasaya çıkması bekleniyordu, ancak “daha iyi bir oyun deneyimi elde edebilmek” adına ertelendiği açıklaması yapıldı. İlk olarak Dying Light’le büyük bir ses getiren firma Dying Light 2’yi duyurdu. Oyunun çıkışının belirsiz bir tarihe ertelenmiş olması, oyuncularda eksikliklerin çok fazla olması nedeniyle ertelendiği düşüncesini de uyandırdı.

Günümüzde PC oyunları oyun keyfi açısından daha verimli olduğundan dolayı, oyun içinde meydana gelebilecek hatalar ve sorunlar sıkı bir şekilde kontrol edilmelidir. Yapımcılar en iyi oyun akışkanlığı ve performansı adına verimli bir şekilde çalışmalarına devam ettiklerini de vurguladı. Temmuz ayında oyunun çıkışı hakkında detaylı açıklama yapılması bekleniyor.

Watch Dogs Legion

 Özellikle 2020 yılında istenilen başarı oranı elde edilemeyince çoğu oyun erteleme kararı aldı. Watch Dogs Legion’da erteleme kararı alan oyunlar arasında yer alıyor. Firma, “Bu oyunların şimdiden yüksek potansiyelli ve güçlü oyunlar olacağını biliyoruz. Fakat ekiplerimizin hayallerindeki inovasyonları tüm oyunculara aynı tecrübeyi yaşatacak şekilde dağıtabilmeleri adına, onlara biraz daha geliştirme süresi vereceğiz.” şeklinde açıklamada bulundu. Temmuz ayında oyunun çıkışı olmasa bile en azından yakın bir tarih verilmesi ve detaylı bilgilendirmenin yapılması bekleniyor.

Cyberpunk 2077

Oyunun piyasaya çıkış tarihi 17 Eylül 2020 olarak planlanmış durumda. Rol yapma türündeki video oyunu olan Cyberpunk 2077 hakkında bir erteleme şuan için söz konusu değil. Oyun belirtilen plan çizelgesi bozulmadan ilerlemesini sürdürebilen nadir oyunlardan birisi. Yapımcılar tarafından “Uzaktan çalışabilecek araçlara sahibiz ve motivasyonumuzda azalma yok…” gibisinden açıklama yapıtı. Oyun temmuz ayında yayına girmesi şaşırtmaz ve yakın bir tarih içerisinde piyasaya sunulacağından dolayı listemizdeki üçüncü ve son oyun olarak yerini aldı.


Yorum yapın