Survivor 2020 Gönüllüler takımında kimler var?

TV8 kanalında düzenlenen Survivor yarışması için survivor 2020 ne zaman başlıyor, Survivor 2020 gönüllüler takımında kimler var gibi soruları cevaplayacağız.

Her sene yapılan ve kıran kırana mücadele içerisinde düzenlenen Survivor yarışması gönüllüler takımı hakkında merak ettiğiniz yarışmacılar kim ve kendileri hakkında kısa bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz. Ayrıca Survivor 2020 ne zaman başlıyor gibi sorulara yanıt olarak, 16 Şubat Pazar günü başlayacaktır. Peki Survivor Gönüllüler takımında kimler var hep birlikte bakalım.

Survivor Fatma Günaydın

Fatma Günaydın 2020 Survivor Gönüllüler takımına katılmaya hak kazandı. Peki Survivor Fatma Günaydın kimdir gibi sorular şu sıralar çoğalmaya başladı. Fatma Günaydın, 28 Nisan 1995 doğumlu ve Erzurumlu’dur ve takma ismi Fatoş’tur. 7 kişilik bir ailesi var ve 4 kardeşler. Okul yıllarında bir kaç dönem futbol oynamıştır ve ne yazık ki sağlık problemleri sebebi ile futbolu bırakmıştır. Moda Tasarım bölümü okuyup ilk iş deneyimini BKM yapımda gerçekleştirmiştir ve bir kaç projede yer almıştır bunlar;

  • Deliha 2
  • Jet Sosyete 2. Sezon
  • Bizim köyün şarkısı

Hobileri: Farklı ülkeleri gezmeyi, arkadaşları ile vakit geçirmeyi seven, gülmeyi, şakalaşmayı ve arkadaşları ile uğraşmayı seven birisidir.

Fobisi: Karanlıkta tek başına uyumak.

Survivor Burak Yurdugör

Survivor 2020 Burak Yurdugör kimdir, kaç yaşında ve nereli sorularının cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Survivor Burak 21 yaşında ve İstanbul’da doğmuştur. Kökeni Yemen’e uzanan babası ise, İsviçre doğumludur. Üniversiteyi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekat bölümü okuyarak tamamlamıştır ve şimdilerde ise Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümü okuyarak devam ediyor. Üniversite yıllarında Amerikan futbolu, yüzme ve basket bol oynamıştır. Ayrıca düzenli olarak crossfit ve fitness yapmaktadır. Fizik yapısı oldukça iyi olup Survivor 2020 gönüllüler takımının iddialı isimlerindendir.

Survivor Meryem Kasap

Survivor 2020 gönüllüler takımının bir diğer adayı’da Meryem Kasap. Meryem Kasap kimdir? nereli ve kaç yaşında gibi soruları burada bulabilirsiniz.

Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 Trabzon doğumludur. Ailenin en küçük bireyidir ve toplam 3 kardeştirler. İlk okul yıllarında Tiyatroya merak salmıştır ve 3 yıl Tiyatro ile ilgilenmiştir. Ayrıca lise yıllarında ise 2 yıl Hentbol oynamıştır. Bunlarla yetinmeyen Survivor Meryem bireysel çalışmaya karar verip atletizme merak saldı. Yaşadığı talihsiz sakatlık yüzünden branş değiştirerek 400 metre branşına yönelmek zorunda kalmıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesini kazanıp, Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor bölümü okumuştur.

Meryem Kasap 400 metre branşında neredeyse 1 yıl içerisinde azim ile ilk Türkiye şampiyonluğunu yaşamıştır ve milli takıma katılmaya hak kazanmıştır. Ayrıca Avrupa şampiyonası, Balkan şampiyonası, Milletler kupası ve son olarak Akdeniz şampiyonasına katılarak ülkemiz adına madalyalar kazanmıştır. Aktif spor hayatına devam ederken bir yandan fitness eğitmenliği yapmaktadır.

Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş

Survivor 2020 gönüllüler tanıtım videosunda diğer dönem yarışmacılarından Turabi Çamkıran gibi atarlı sözlerle iddialı olduğunu ortaya koyan Survivor Sadık Ardahan kimdir? Nereli ve Kaç yaşında gibi aklınıza takılan soruları yanıtlayacağız.

Survivor Sadık, 1987 doğumlu ve Adanalıdır. 33 yaşında olup yaşamını Adana’da sürdürmektedir. Adanaspor altyapısında 8 yıl futbol oynamıştır ve yaşamış olduğu sakatlıklar yüzünden futbola ara vermiştir. Yeni yerleri gezmeyi ve yeni kültürleri öğrenmeyi seven Sadık Ardahan, en büyük hayalinin Survivor’a katılmak olduğunu söyledi. Survivor 2020 tanıtım videosundaki sözünü merak edenler için şunu dile getirmiştir;

”Yapında bozukluk varsa, Benden mimarlık bekleme”

Survivor Evrim Keklik

Survivor 2020 gönüllüler takımının bir diğer yarışmacısı ise Evrim Keklik. Şu sıralar sosyal medya’da Survivor 2020 Evrim Keklik kimdir? Nereli ve Kaç yaşında gibi merak edilenleri konumuzda yanıtlayacağız.

Bayan yarışmacılardan Evrim Keklik, İstanbul doğumlu ve 29 Yaşındadır. İlk okul 1. Sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübün’de voleybol oynayarak başlamıştır. Yaklaşık 10 yıl voleybol oynayan Evrim daha sonra Galatasaray voleybol takımına transfer olmuştur. Galatasaray’da 1 yıl gibi kısa bir süre oynayan Survivor Evrim son olarak Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transfer olmuştur.

Yaşadığı sakatlık nedeni ile voleybol oynamaya ara veren Evrim,okul hayatını Ankara Gazi Üniversitesi BESYO bölümünü okuyarak devam ettirdi. Üniversite yıllarında 4 yıl yüzme sporu ile ilgilendi ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldu. Güncel yaşamında halen yüzme antrenörü olarak devam etmektedir.

Survivor Cemal Can Canseven

2020 Survivor Gönüllüler takımının bir diğer ismi Cemal Can Canseven. Survivor Cemal Can kimdir? Kaç yaşında ve nereli gibi soruların yanıtlarını vermeye devam ediyoruz.

Survivor 2020 gönüllüler takımı tanıtım videosunda ”Herkes çok konuşuyor, icraat önemli” diyen Cemal Can 1995 doğumlu ve İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen Rizeli olan Cemal Can Cansever, Sosyal medyada oldukça tanınan yarışmacılardan’dır. Okul hayatını Yedi Tepe Üniversitesin’de tamamlamıştır ve Sosyal medya’da Danla Biliç ile beraber videolar çekmiştir. Ayrıca Danla Biliç ile Üniversite yıllarında tanışmıştır. DJ’lik yapan Cemal Can’ın Annesi Rizeli olup, Babası Selanik göçmeni.

Survivor Makbule Karabudak

Survivor Makbule Karabudak kimdir? nereli ve kaç yaşında gibi bilgileri cevaplıyoruz.

Enerjik görünüşü ile dikkatleri çeken Makbule Karabudak, 1992 doğumludur ve İstanbul’da doğmuştur. Aslan burcu olan Survivor Makbule, ilk okul yıllarında 3 adım uzun atlama ve kısa mesafe koşusu yapmıştır. Anadolu Lisesi Sayısal bölümü mezunudur ve okulun en başarılı öğrencilerinden olduğunu ifade etmektedir. Liseden sonra Üniversiteyi ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ebelik lisans bölümünü okuyarak tamamlamıştır. Okul dönemlerinde çeşitli günlük işlerle çalışarak okul ve iş hayatını aynı anda yaşamıştır.

Şimdilerde günlük yaşamını Ebelik yaparak sürdüren Survivor Makbule, hafta sonları ise pilates eğitmenliği yaparak devam ettirmekte. Oldukça çalışkan ve hırslı olan makbule Survivor yarışmasının en dikkat çeken isimlerinden olacak gibi. Tanıtım videosundaki sözleri şu şekildedir;

”Bu zamana kadar hep göbek bağı kestim, ama şimdi nefesleri kesmeye geliyorum”

Survivor Ceyhun Uzun

Survivor Ceyhun Uzun tanıtım videosunda ne kadar iddialı olduğunu adeta gözler önüne sürmüştür. İngiltere’de yılın polisi seçilen Survivor Ceyhun Uzun kimdir? Nereli ve kaç yaşında gibi merak edilenleri konumuzda bulabilirsiniz.

Survivor Ceyhun İngiltere’de düzenlenen maraton koşusunda 3 defa dünya rekorunu elinde bulunduruyor. AJ BELL Triatlon dereceleri bulunan Ceyhun Uzun, 2018 yılında polisliğe seçildi ve Prens William ve Prens Harry tarafından saraya davet edildi. Bir çok başarısı olan Survivor Ceyhun Uzun birincilik için bizce en iddialı favorilerden.

Survivor Tayfun Erdoğan

Aslında çoğu kişi tarafından Tayfun Erdoğan tanınmaktadır. Tanımayanlar için Küçük Emrah lakaplı şarkıcı. Emrah Erdoğan İpek’in oğludur. Peki Survivor Tayfun kimdir? nereli ve kaç yaşında merak edenler için buyurun bilgileri verelim.

Şarkıcı Emrah’ın oğlu olduğundan bahsetmiştik ne yazık ki baba oğul birbirleri ile konuşmamakta. Bursa Osmangazi’de dünyaya gelen Tayfun 1992 doğumludur. Bursaspor alt yapısında bir dönem futbol oynayan Survivor Tayfun, Uludağ Üniversitesi işletme bölümü mezundur. Kendini Survivor 2020 gönüllüler takımına ismini yazdıranlardan Tayfun Erdoğan bakalım adana şartlarına dayanabilecek mi?

Survivor Nisa Bölükbaşı

Survivor karakter oluşturmaz ortaya çıkarır diyen Nisa Bölükbaşı kimdir? nereli ve kaç yaşında merak edilenleri cevaplıyoruz.Ayrıca 2020 Survivor nerede çekiliyor? gibi sorular hızla çoğalmakta tek tek cevaplarını konumuzda bulmanız mümkün.

Survivor 2020’nin bayan yarışmacıları arasında kendisi bizce favori olarak ön planda. 1998 doğumlu ve Çekya’nın başkenti Prag’da doğmuştur. 8 yaşında profesyonel tenis oynayan Survivor Nisa, Prag tenis kulübü Cibulka takımında 15 sene oynadı. Bunların yanında yüzme hocalığı yapıyor ve voleybol sporu ile ilgileniyor.

Hobileri: Bisiklet, yüzme, kış ve yaz pateni yapmak ve snowboard yapmaktır.

Survivor Yasin Obuz

Survivor 2020 gönüllüler tanıtım videosundaki son isim Yasin Obuz. Peki Survivor Yasin kimdir? nereli ve kaç yaşında gibi soruları sizler için cevaplamaya çalışacağız.

Yasin Obuz aslında bir çok kişi tarafından tanınmaktadır. Eski yarışmacılardan Survivor Taner’in yakın dostu olan Yasin sosyal medya üzerinde’de fenomen birisidir. Eğlenceli ve komik tavırları ile dikkatleri çeken Yasin Obuz TV’den de kendini sevdirmiş ve tanınmış kişidir. Birkaç TV yarışmalarına katılan Survivor Yasin son olarak Masterchef yarışmasına katılmış ve daha sonrasında ise Survivor 2020 gönüllüler takımına katılmaya hak kazanmıştır. Kendisi 1988 doğumlu ve Diyarbakırlı’dır. İlk spor lisansını 1998’de alan Survivor Yasin spor hayatına güncel olarak devam etmektedir. Hacettepe Üniversitesi’nde Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olan Yasin aynı mutfak kültürlerine merakı vardır. Ayrıca kendisi Plavcı dükkanı işletmektedir.

Survivor 2020 gönüllüler takımının bizce en eğlenceli ismi Yasin olacaktır. Bakalım eğlenceli yapısı kadar yarışmada uzun süreli kalabilecek mi hep birlikte göreceğiz.


Yorum yapın