Subway Surfers Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Mobil cihazlarında en çok oynanan oyunlara arasında yer alan Subway Surfers, milyonlarca kullanıcı tarafından, çok beğenilen oyun olarak yerini korumaya devam etmektedir. Eğer koşu oyunlarına karşı ilginiz var ise, bu oyun koşu tutkunları için özel tasarlanmış, grafik ve karakterlerin her biri ayrı güzelliktedir. Bu yazımızda Subway Surfers Bilgisayarda Nasıl Oynanır? sorusuna cevap arayarak bu oyunu daha eğlenceli hale getireceğiz.

Bu an hiç geçmesin ve sürekli bu oyunu oynayayım diye, hevesiniz oyunun ilk başlangıcında başlar. Bu da sizin için eğlencenin adresi demektir. Subway Surfers’ı bilgisayarda oynamayı düşünüyor iseniz, yapmanız gereken bu oyunu PC ‘ye indirmeniz olacaktır. Genelde bu oyunun en çok tercih alanı, Android, İOS, İphone cihazlarında tutulmaktadır. Bu uygulamayı milyonlarca kullanıcı Android yolu ile oynamalarıdır.

Subway Surfers Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Canınız sıkıldı ve oyun oynamak için, uygun oyunu bulamıyorsunuz. Bunun için sizi maceralara sürükleyecek bir oyun önerimiz var. Subway Surfers, tam senin aradığın bir oyun. Bu oyunda eğlenceye doymayacak, hatta zaman içinde bağımlısı olabileceğin kadar güzel bir serüvenlerle doludur. Peki, bu oyun alanında hangi aksiyon saklıdır?

Merak etmekte oldukça haklısınız, çünkü bu oyun mobil cihazlarının göz bebeği oldu. Bu oyun koşu sevenlere ve macera sevenlere özel tasarlanarak, her boyutunda heyecanlarla seni alıp götüren, zengin içerikler ile kaplıdır. Bu oyunu eğer bilgisayarınızda oynamayı düşünüyorsanız, aklınıza ilk takılacak soru, Subway Surfers oyununu bilgisayarıma nasıl yüklemeliyim olacak. Bu programı indirmek için öncelikle, Blue Stacks uygulamasını indirin. Bu programda oyunun apk dosyasını kurarak oynamaya hazır hale getirebilirsiniz. Daha sonra, Subway Surfers’i indirin. ve internet bağlantınız varsa, online üye olarak, bu oyunu doyasıya oynayın. Üye olmak üç adımda kolay ve basittir.


Yorum yapın