Steam’den Ücretsiz Oyun Sürprizi: Tomb Raider, Headsnatchers ve Daha Fazlası

Steam Ücretsiz oyun verme konusunda biraz daha hızlı adımlar atmaya başladı. Dünyayı saran Koronovirüs nedeni ile evlerinden çıkamayan insanlar, özellikle genç yaştaki arkadaşlarımız için ücretsiz oyunlar sırasıyla gelmeye devam ediyor.

Steam, hem müşteri potansiyelini arttırmak hemde rakip firmaların bir adım önüne geçebilmek adına son dönemlerde Steam ücretsiz oyunlar 2020 veya Steam bedava oyunlar 2020 arayışına giren dostlarımız için harekete geçiyorlar. Kısa süreliğine’de olsa ücretli oyunlardan birkaçını şuan için ücretsiz duruma getirdiler. İsterseniz hangi oyunlar ücretsiz oldu sırasıyla bir bakalım.

Tomb Raider

Oyun ve Film dünyasına adını altın harflerle kazıyan ve ilk serisi olan Tomb Raider Steam’de şuan ücretsiz ve son gün 24 Mart 2020. Steam kütüphanenizi genişletmek isteyen veya henüz bu oyunu oynamamış dostlarımız varsa şuan PC’ye indirip oynayabilirsiniz.

Headsnatchers

Eğlenmek ve Güzel zaman geçirmek isteyenler için bu bir fırsat. Değeri steam’de 25 TL olan Headsnatchers, 22 Mart 2020’ye kadar ücretsiz. Çok kısa bir süre kalmış olması biraz üzücü ama konumuzu son günden önce okuyor iseniz ilk işiniz Steam’den bu oyunu almak olmalı.

Deiland

RPG sevenler için Deiland ücretsiz oldu ve kısa süreliğine olduğunu unutmayınız. Little Prince gezegende maceradan maceraya atılıyor. Sizde rol yapma oyunlarını seviyorsanız buyurun kütüphanenize bir yer açın.

Lara Croft and the Temple of Osiris

Tomb Raider serisi oyunlar’ın bir başka yapımı olan oyun Bedava Oyunlar 2020 için yerini aldı. Steam değeri 31 TL olan oyunu şuan ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz ve Son gün 24 Mart 2020.


Yorum yapın