StarCraft Ghost’un 7 Dakikalık oyun görüntüleri paylaşıldı

StarCraft Ghost Blizzard tutkunlarının oynamayı seveceği bir oyun türüdür. Oyunu bekleyenler için Xbox, Playstation 2 ve PC için üçüncü şahıs bir gizli aksiyon oyunu ve biraz havalı görünmüyor değil.

Oyunu bekleyenler için mutluluk verici haberi sizlerle paylaşıyoruz. StarCraft Ghost için 7 dakikalık video paylaşıldı. Videoyu aşağıdan izleyebilir oyun için fikir sahibi olabilirsiniz. Görüntülerde ki oynanış konsolu Xbox geliştirici kitinden bizlere sunulmakta. Şuan için Beta aşamasında olduklarının uyarısını yapalım çünkü beklentilerinizin biraz altında kalabilir.

StaCraft Ghost’da oyuncular Terran Ghost karakterini kontrol edeceklerdi. Oyun boyunca Nova hedeflere ulaşmak ve tespit edilmeden gizliliğini kullanarak kendisini saklayacak. Üzülerek söylüyorum ki bazı söylentilere göre oyun iptal edilmiş ve bu oyun projesi için ileriye yönelik bir planlarının bulunmadığına dair söylentiler dolaşmakta. Sebebi ne olursa olsun iptal edilen bir oyun bile olsa nasıl bir oyunun iptal edildiğini hep birlikte izlemek için videoyu paylaşalım ve oyunun çıkması için iyi niyetimizi koruyalım.

Yorum yapın