Star Wars Battlefront 2: Aralık Güncellemesi

Star Wars: Battlefront 2 için yeni bir ana güncelleme yayınladı. 5 Aralık Star Wars Battlefront 2 güncellemesi ile bir çok yenilik gelmiş durumda. Yama notlarına bakacak olursak neredeyse tüm kahramanların ve kötü adamlar üzerinde ayarlamalar yapılmış gözüküyor.

Güncellemeye göz attığımız’ da kullanıcı ara birimleri ile alakalı’da düzenlemeler getirilmiş. Örnek verecek olursak, karakterimizi oynatmaya yarayan oynatıcı çubuğunu yeni görseller ile tasarlama şansına sahip olabileceğiz. Ek olarak Star Wars Battlefront 2 oyunu için bir takım hata düzenlemeleri mevcut. Buna örnek verecek olursak, ana menü açılır pencerelerinde metnin düzgün şekilde görünmesini engelleyen bir sorun giderilmiş durumda. Ayrıca arada sırada fark edilen silah ile zoom yaparken ki ses sorunu ile ilgili hata düzeltildi.

Ayrıca güncelleme ile birlikte, Ana menü ve yükleme ekranında birden fazla performans iyileştirmesi yapılmış ve karakterlerin animasyonların’da iyileştirmeler yapılmış. Dilerseniz daha fazla güncelleme notları neler bakalım.

Star Wars Battlefront 2 Aralık 5. Yama Notları

  • ARC Trooper, Clone Commando, Commando Droid ve Droideka için yeni görünümler için, Kredi ile veya Kristallerin kilidini açıp sahip olabilirsiniz.

Sınıflar ve Özel Birimlerde değişiklik

  • Görünüm seçenekleri şimdi aynı sınıfın tüm Takviye karakterleri için gösteriliyor.
  • Jet Trooper, Resistance Rocket Jumper, First Order Flametrooper için Ana Menü animasyonları güncellenmiştir.
  • Askerlerin, sabit bir silahı monte ederken yakın dövüş veya saldırmaktan kurtulursa, animasyon iptali sorununda meydana gelen hata düzeltildi.
  • (Memur ve Uzman) modelleriyle ilgili küçük görsel sorunlar düzeltildi.
  • Bir Askerin karakter modelinin Ewok yeteneklerinden veya Flash Bombasından etkilendikten sonra ara sıra şaşırtmaya başlaması sorunu düzeltildi.
  • Bir düşmandaki son blaster bolt puanlama işaretinin yanlış görünmesine neden olan görsel bir sorun giderildi.

Star Wars Battlefront 2 Yama notlarının bir kısmı olup, tam yama notları için resmi Star Wars Battlefront 2 Sitesinden öğrenebilirsiniz.


Yorum yapın