Sea of Thieves için beklenen Heart of Fire Güncellemesi yayınlandı

Sea of Thieves oyunu için daha öncesinde iptal edilen Heart of Fire Güncellemesi yayınlandı. Oyunun geliştirici ekibi olan Rare tarafından açıklanan güncelleme bilgisine göre oyuna birden çok yenilikler getirildi.

Rare tarafından verilen bilgilere göre Heart of Fire, içerik güncellemesi olmakla birlikte dikkat çeken güncelleme ise Tall Tale. İçeriği hikaye kategorisinde olan bu özellik ile daha geniş bir hikayeye uzanıp The Seabound Soul dönemi kaldığı yerden devam ediyor.

Sea of Thieves Yeni Güncelleme Detayları

Sea of Thieves için yayınlanan Heart of Fire Güncellemesi sonrası Pirate Lord, Pirate Legends için Athena’s Run Voyage içeriğini ön plana getiriyor. Eklenen görev sayesinde oyunda altın ve saygınlık kazanabiliyorsunuz. Bunların dışında oyuna altı farklı hazine ekleniyor. Yeni hazineler sayesinde daha Pirate Legends derecesine ulaşamayan oyuncular, rakiplerinin ulaştığı üst seviyelere biraz daha yakın seviyeye ulaşabilecekler. Ayrıca Pirate Emporium için birkaç gün içinde gelecek olan Royal Sea Squirrel Ship Set dahil edilecek.

Sea of Thieves Güncellemesi ile birlikte temel değişikliklere bakarsak eğer, yeni bir gülle tipi Chainshot eklenecek. Bu gülle ile rakip geminin yelkenlerine yüksek hasarlar verebileceksiniz. Ayrıca oyuna yeni Blunderbomb isimli silah ekleniyor. Bu silah fırlatılabilir özelliği sayesinde gemide ve gemi dışındaki savaşlarda kendinize stratejik taktikler geliştirebilir ve rakibi alt edebilirsiniz.


Yorum yapın