Samsung Galaxy A20s Fiyatı Ve Özellikleri

Samsung Galaxy A20s Telefon tam 6.4 inç boyutunda bir ekrana sahip üstelik İnfinity –V teknolojisini kullanıyor. Arka kısma yerleştirilen 3 adet kameraya sahip ve dünyanın en büyük telefon pazarı olan Hindistan’da satışa bu gün itibariyle sunuldu. Samsung Galaxy A20s Telefonda öne çıkan bir başka ayrıntı ise 4.000 mAh bataryasıdır.

Samsung Galaxy A20s Telefon Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy A20s Telefon modelinde, 6.4 inç HD ve İnfinity –V teknolojisin kullanan bir sistem var.  Cihazda 4 GB ram donanımı hızlı işlemler yapmanız için kafi… Ayrıca Snap Dragon 450 işlemcisi bulunan bu cihaz, Android PİE işletim sistemini kullanıyor. Cihazda 8 MP ön kamera ve arkada 13 MP kamera bulunuyor. Arkadaki kamera 2 kamera destekli olarak çalışıyor. Bunlardan biri derinlik sensörüdür diğeri de geniş açılar içindir. 120 derece açı ile görüntü alabilmenizi sağlayan kamerası 5 MP çözünürlüktedir. Derinlik ve yüz kilidini açacak olan kamera da 5 MP çözünürlüğe sahiptir.  Telefonun kasası metalik değil, daha ucuz olması açısından plastik (sert) tercih edilmiş. Ek olarak Samsung Galaxy A20s Telefonda 32 GB dahili alan ve 4 GB RAM donanımı diğer versiyonda 64 GB ROM ve 4 GB RAM bulunuyor.  Cihazda çift SIM bulunuyor.  Parmak izi sensörü özelliği her telefonda bulunmuyor.

Samsung Galaxy A20s

Samsung Galaxy A20s Fiyatı

Cihazın ağırlığı 183 gram ve 16 cm uzunluğu var. Samsung Galaxy A20s Telefon modeli 8 mm kalınlığa sahiptir. Cihazda 4.2 Bluetooth kablosuz iletişim özelliği var.  USB C tipi giriş hızlı şarj özelliği var. Bu hızlı şarj için 15 Watt adaptör kullanılıyor. 4.000 mAh bataryası ve siyah-mavi ve yeşil renkli kasaları var. Cihaz Hindistan için 198 dolar fiyatla satılıyor.  Cihazın öne çıkan özelliklerine baktığımızda, mükemmel kalitede çekim ve öz çekim yapabilecek sensörleri var. Ayrıca çok daha yüksek çözünürlükte bir geniş ve açık bir ekran, iyi denebilecek bir işlemci ve hızlı bir RAM donanımı var. Cihazın fiyatı ise oldukça uygun düzeyde… Orta seviyenin biraz üstüne hitap eden Samsung Galaxy A20s Telefon modelinin ülkemizdeki fiyatı ( gittigidiyorda) 1.439 TL olarak belirlendi.

Yorum yapın