Red Dead Redemption 2 Efsanevi Pronghorn Nerede?

Red Dead Redemption 2 oyununda bir çok efsanevi hayvan vardır ve bunlar oldukça değerlidir. Bunları yakalamak ve avlamak için efsanevi hayvanları bulmanız gerekmektedir. Bu hayvanları avladıktan sonra çeşitli derileri kozmetiğe çevirerek kalabalıklardan sıyrılmaya yardımcı olabilmektedir.

Efsanevi hayvan avlamak için arayışta olan arkadaşlarımıza efsanevi pronghorn’un nerede olduğuna dair bilgiler vereceğiz. Bu sayede haritada pronghorn ararken karmaşanın içinde kaybolmanıza engel olacağız ve zamandan kazanmış olacağız.

Efsanevi Pronghorn nerede diye arayanlar için yukarıda bulunan haritanın Rio Del Lobo Kayaları bölgesindeki işaretlediğimiz alanda bulmanız mümkündür. Bu bölge San Luis Nehri’nin kenarında yer almaktadır.

Bölgeye geldiğinizde ekranın sol üst köşesine dikkat edin. Bir kara kutu göreceksiniz gördüğünüzde efsanevi hayvanın bölgesine geldiniz demektir. Amplifikatörde soru işareti görene kadar yavaş yavaş yürüyünüz. Soru işaretindeki işaretli dışkı veya kürkleri araştırın. Daha sonra Eagle Eye moduna geçip hayvanın parçalarını takip etmeniz lazım. Ayrıca bu işlemi devam ettirdiğinizde yani araştırma yaptığınızda Efsanevi Pronghorn görünecektir. Bir ayı gibi tehlikeli olmasa kimyası nedeniyle hızlı olduğu için avlamak zor olabilir. Bu yüzden seçeceğiniz silahın Pronghorn’u yakalamak için uygun olduğuna dikkat etmelisiniz. O kadar çaba sonucu hayvanı kaçırmak istemezsiniz.


Yorum yapın