Recep İvedik 6 Filmi İlk Fragman yayınlandı

Recep İvedik figürü ile büyük bir başarıya imza atan Şahan Gökbakar, İnstagram hesabında yapmış olduğu açıklama ile Recep İvedik 6filmi gösterime girmeye hazır hale geldiğini söyledi. Şahan Gökbakar’ın yapmış olduğu açıklamanın ardından Recep İvedik 6 Filmi fragmanı yayınlandı. Komedi severlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği Recep İvedik 6 filmi Şahan Gökbakar’ın diğer filmleri gibi gişe rekorları kıracak mı merak konusu.

Recep İvedik 6 Filmi Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Recep İvedik 6 filmi oyuncu kadrosunda usta oyuncuların yer aldığını görüyoruz. Recepİvedik rolüyle Şahan Gökbakar, Recep İvedik’in arkadaşı yakın dostu olarak Nurullah karakterini canlandıran Nurullah Çelebi, tur rehberi rolünü üstlenerek kahkaha tufanı yaratacak olan Soman Karvan, Fazıl rolü için ise Furkan Bayraktar yer alıyor. Türk oyuncular dışında yabancı oyuncuların kadro içinde yer aldığını görüyoruz.  Recep İvedik 6 filmi, Şahan Gökbakar imzası taşısa da yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar yer alıyor. 6 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanı dün akşam sularında yayımlandı. Yayımlanır yayımlanmaz büyük bir ilgi ile karşılanan fragman, filmin gişe rekorları kıracağını hissettiriyor.

Recep İvedik 6 Fragman

Recep İvedik 6 Filmi Konusu Ne?

Recep İvedik serisinin devamı olan Recp İvedik 6 filmi Recep İvedik’in başından geçen komik maceraları anlatıyor. Konya’da düzenlenecek olan kuru fasulye festivaline davet edilen Recep İvedik bilet ayırmak için arkadaşı Nurullah’a bilet firmasını aratır. Gürültü olmadığı için Konya yerine Kenya’ya bilet ayıran firma, Recep İvedik ve arkadaşı Nurullah’ı Kenya’ya gönderir. Kenya’da türlü olaylara karışan Recep İvedik başına gelen dertleri üstün mizahi yeteneği ile savmayı başarır. Recep İvedik ve Nurullah nasıl Kenya’dan kurtulacak, ömür boyu Kenya’da mı kalacak bütün bunların cevabını filmi izleyince göreceğiz.  Recep İvedik 6 filmi konusu bu şekilde karşımıza çıkıyor. Recep İvedik 5 ve diğer Recep İvedik serisinde neler yaşanmıştı bir bakalım.

Recep İvedik 5 Ve Diğer Serisinde Neler Yaşanmıştı?

Recep İvedik 5’te Avrasya olimpiyatlarını görüyoruz. Beklenmedik şekilde vefat eden arkadaşının ölmeden önce bir işi devraldığını ancak görevini yerine getirmeden vefat ettiğini öğrenir arkadaşının işini yapmak üzere devralan Recep İvedik şampiyonluk için milli sporcuları Avrasya’ya götürecektir. Yolculuk esnasında mola veren Recep İvedik milli sporcuları yarışamaz hale getiri ve bu durum başına dert açar. Yarışmaya katılmak durumunda kalan Recep İvedik yüksek bir performans sergiler.  Recep İvedik 5 bu şekilde karşımıza çıkıyor. Recep İvedik 4’te Maldivlere gitmek zorunda kalan Recep İvedik survivor yarışmasına katılarak büyük bir maceraya atılır.


Yorum yapın