Pubg Vikendi haritası en iyi Loot yerleri neresi

Pubg oyununun en son haritası olan Vikendi haritası sevenler için en iyi vikendi loot yerleri hakkında bilgilendirme yapacağız. En çok oynanan haritası Erangel haritası olsa’ da Vikendi haritası için de ufak detayları bilmeniz gerekiyor.

Pubg Vikendi haritası sanhok haritasına göre 3. seviye kask ve yelek bulma şansı daha zor bulunuyor. Keskin nişancı tüfeği arayanlar için göz atmaları gereken ilk yer Vikendi Castle bölgesi olabilir. Bize göre en iyi loot yapabileceğiniz başlıca şunlardır.

Pubg Vikendi

Pubg Vikendi Loot yerleri

  • Dobro Mesto
  • Goroko
  • Volnovo
  • Castle
  • Cement Factory

Bu bölgelere direk atlayış yaparak rakiplerinize karşı daha hızlı loot yapabilirsiniz. Biliyorsunuz ki Pubg Oyununda en önemli şeylerin başında en iyi loot geliyor. Pubg Mobile içinde denenebilir verdiğimiz bölgeleri kontrol etmek. Rakiplerinizden bir adım önde olabilir ve istediğiniz silahları bulup rakiplerinize karşı üstün olabilirsiniz. Castle bölgesine tekrar dönecek olursak. ilk yardım kitin’ den değerli silahlara kadar şansa bağlı bulabileceğiniz değerli bölgeler arasındadır. Yalnız Pubg castle bölgesinde rakip olma olasılığı yüksektir bu yüzden dikkat etmekte fayda var. İsimlerini verdiğimiz en iyi loot yerleri için risk oldukça fazladır. Kill rekoru peşinde olan sağlam oyunculara rastlama olasılığı yüksektir.

en iyi loot yerleri

Daha fazla Pubg ve Pubg Mobile haberleri, bilgileri için sitemize göz atmayı unutmayınız.


Yorum yapın