Pubg PC ve konsol sürümlerine ölüm maçı geldi

Battle Royale oyunları denildiğinde aklımıza gelen ilk isim Pubg. Video oyunu geliştiricileri PC ve konsol sürümlerine yeni bir soluk getirerek Arcade modu ile Ölüm maçını duyurmaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.

Pubg Battle Royale moduna bağlı kalmaktan çıkıyor

Diğer oyunlar gibi yeni modlar çıkartıp bu modları aftalık veya aylık olarak dönüşümlü olarak oyunculara sunmayı planlamaktadırlar. Bu sayede oyuncu Battle Royale modu’na hapsolmaktan kurtulup Mobile versiyonundaki gibi farklı oyun modlarını oynayarak oyun keyfini sürdürebilecek. Ayrıca oyuncuların genel olarak sevdiği en iyi mod Pubg ölüm maçı modu.

Pubg Ölüm Maçı modu zirvede

FPS oyunlarında farklı oyunlarda da karşınıza ölüm maçı modu çıkmıştır. Ölüm maçı modu heyecanı üst seviyede, uzun süren sıkıcı oyunların aksine kısa süreli ve eğlenceli oyun modu olması bu mod için tutku haline gelebiliyor. Bu yüzden çok talep gördüğü için Arcade moduna takımlı ölüm maçını getirdiklerini duyurdular. 8v8 kişi ile oynayabileceğiniz ölüm maçında mekaniklerinizi geliştirebilir ve farklı silahları kullanarak oyun deneyiminizi yükseltebilirsiniz.


Yorum yapın