Pubg Mobile The Ruins Haritası için bilmeniz gerekenler

Pubg Mobile 10. Sezon için düğmeye basıldı. Yeni güncelleme ile bir çok değişikliğin geleceğini duyurmuştuk. Sıradaki Sürpriz Pubg Mobile The Ruins Haritası.

Pubg Mobile Resmi Twitter hesabında paylaşılan haberde The Ruins haritası 10. sezon’ da oyun sevenlere sunulacak. Pubg Mobile için yeni gelişmeler farklı etkinlikler her geçen gün çoğalmakta. Oyun yapımcıları oyuncuların isteklerini sürekli yerine getirme amaçlı farklı haritalar, değişik oyun modları, Pubg Mobile yeni haritaları gibi özellikler getiriyorlar. Bunlardan biride The Ruins Haritası.

Pubg Mobile 10. Sezonda gelecek olan The Ruins haritası edindiğimiz bilgilere göre, yeni harita Takım ölüm maçı modu için geliyor. Görsellerde çok fazla ayrıntı var gibi. Özellikle yüksek duvarlara sahip Keskin nişancı tüfeği ile uzak mesafeden güzel vuruşlar yapabileceğiniz aynı zamanda alt bölgelerde aksiyon dolu anlar yaşaya bileceğiniz bir harita konumunda.

10. Sezon ile The Ruins haritası ile Takım ölüm maçın’da kendini ispatlamak isteyenler için inanılmaz bir harita olduğunu söyleyebiliriz.

Pubg Mobile 10. Sezon için sadece bir kaç gün kaldı. 9. Sezon görevlerini henüz bitirmeyenler için zaman daralıyor. Acele edip 9. Sezon ödüllerini alıp 10. Sezon için yerinizi ayırın. Efsane güncelleme geliyor!

Yorum yapın