Pubg Mobile Sarı Hasar Efekti Nasıl Yapılır? Güncel

Pubg Mobile her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor ve yeni özelliklerle oyuncular için Pubg Mobile vazgeçilmez hale geliyor. Düzenli olarak gelen güncellemeler sonrası Pubg Mobile Renk Körü Modu ile oyuncular hasar verdiklerinde kan rengi ve buna benzer şeyler için Pubg Mobile Sarı Kan Efekti yapmak için bize fırsat sunuyor. Bizde bu özellikten haberdar olmayan arkadaşlarımız için nasıl sarı hasar efekti yapılır yardımcı olacağız. Sadece bir kaç basit adımla nasıl Pubg Mobile Sarı hasar efekti yapılır öğrenmiş olacağız.

Pubg Mobile Renk Körü Modu Nedir?

Renkleri birbirinden ayırt edebilmeniz için getirilen bir özelliktir. Renk körü modu bazı renkleri birbirinden ayır edemeyen oyuncular için getirilmiştir fakat her oyuncu bu özelliği kullanabilmektedir. Ayrıca oyunda toplamda 3 adet renk körü modu seçeneği vardır. Bunlar Döteranopi, Tritanopi ve Protanopi. Grafik seçeneklerinden çok basit şekilde ayarlama yapabilir ve Sarı kan efekti veya farklı bir efekti kullanabilirsiniz. Kırmızı kan efektinden sıkıldınız ve farklı bir kan efekti rengi istiyorsanız sizlere Pubg Mobile Sarı Kan Efekti Yapma 2020 konumuzda aşağıdaki işlemlere uyarak yapıp deneme şansını sunacağız.

Pubg Mobile Sarı Kan Efekti Yapma 2020

Sarı kan efekti yapmak için aşağıdaki talimatlara uymanız yeterli olacaktır ve kısa bir ayarlama ile artık sarı kan efektini kullanmaya başlayacaksınız.

  • Pubg Mobile Giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra Ayarlar – Grafikler kısmına gelin.
  • Açılan pencerenin aşağısında Renk Körü Modu çıkacaktır, karşınıza çıkan görsellerden birini (Tritanopi) seçtiğinizde artık renk körü modu aktifleşir ve kan rengi kırmızı yerine sizin seçtiğiniz görsel rengi olur.
  • İptal etmek için yukarıdaki işlemi tekrar edip renk körü moduna gelip Normal‘i seçiniz.

Yorum yapın