PUBG Mobile Royale Pass 9. sezon güncellemesi ile neler geldi?

Milyonlarca kişi tarafından indirilen ve oynanan Pubg oyunu son güncellemesiyle dikkatleri çekmeye devam ediyor. Merakla beklenen güncellemenin gelmesiyle birlikte ne gibi değişikliklerin yaşanacağını öğrenmek isteyenler için bu yazımızda detayları aktaracağız.

Oyun severlerin vazgeçilmezleri arasında yer almayı başaran ve App Store veya Google Play üzerinden indirilerek oynanan Pubg güncellemesi beraberinde pek çok değişikliği getirmiştir. PUBG Mobile Royale Pass 9. sezon güncellemesini indirdikten sonra nelerle karşılaşacağınızı merak ediyorsanız, işte size bu sorunun yanıtını paylaşacağız.

Daha hızlı rütbe atlamanızı sağlayan ve ücretli olan Royale Pass üyeliği ile birlikte PUBG MOBILE Club Open (PMCO) Güz Sezonu Dünya Finalleri’ne gitme şansını elde edeceksiniz. “Bir Savaşçının Macerası” isimli oyunun güncellemesiyle gelen yeni görevlerinde dünyanın dört bir yanındaki savaşçı motifleriyle bezenen ödülleri kazanarak, 1 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip Küresel Hazine Avı’nın bir parçası olan PMCO 2019 Güz Sezonu Dünya Finalleri’ne yolculuk şansını elde etmiş olacaksınız.

PUBG MOBİLE ROYALE PASS 9. SEZON GÜNCELLEMESİ NELERİ GETİRDİ?

9. Sezon Güncellemesini içeren yeni sürümündeki detaylara baktığınızda yeni sezonu daha kolay takip edebilmenizi sağlayan geri sayım aracını bulabilirsiniz. Bununla birlikte görev ve sıralama sayfalarında birtakım yenilikleri bu güncelleme sayesinde görebileceksiniz. Yeni haftalık görev sandık hatırlatıcılarının eklendiği oyunda, başarım zinciri ilerlemesini kolaylıkla görmeniz sağlanmıştır. Yenilikler arasında emojilerin parçalanabilir hale getirilmesi, Royale Pass üyeliğine sahip olanlar için kişisel paylaşım sayfası ve Unknown Cash (UC) ile mükemmel ödüllere ve silah kaplaması indirimlerini elde etme şansına sahip olunmasına olanak verilmiştir.

ROYALE PASS ÜYELİĞİ NEDİR?

Normal oyuncuların hesaplarına göre oyun içinde daha fazla eşyaya sahip olmanızı ve rütbeleri hızlı bir biçimde atlamanızı sağlayan üyelik tipi Royale Pass Elite ve Elite Plus aldığınızda, sonraki sezon üyeliğini indirimli alabilmek için UC biriktirmeye başlayabilirsiniz.


Yorum yapın