Pubg Mobile Los Leones Bölgesi Teşekkür Etme görevi

Pubg Mobile Los Leones bölgesi şu anda çok popüler durumda. Popüler olmasının sebeplerinden biri Pubg Mobile 9. Sezon 6. Hafta görevlerinde yer alması. Peki Pubg Mobile Los Leones Bölgesi nerede diye merak edenler için ilgili konumuzda görsel ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Pubg Mobile Royale Pass Bileti alan oyuncular için değerli eşyaları kazanmaları adına her hafta belirli görevler sunuyor. Bu görevlerden bazıları basit olup, bazıları ise oyuncuları zorluyor ve görev bölgelerine atlayan rakip sayısı fazla olabiliyor. Bu yüzden bir çok rakip’ den önce Pubg Mobile los leones bölgesine gidip gerekli görevi yapabilirsiniz. Peki Los leones bölgesindeki görev nedir ? los leones bölgesine iniş yapıp ” Teşekkür et veya Selamlaş ” Emojisini kullanacaksınız. Bu şekilde görev tamamlanmış olacak.

Pubg Mobile Los Leones bölgesi hangi haritada?

Pubg Mobile Los Leones Bölgesi görevini yapmak için farklı haritalarda vaktinizi kaybetmemek adına size Pubg Mobile los leones bölgesinin görsel üzerinde hangi haritada ve hangi bölgede olduğu ile ilgili görsel sunacağız. Pubg Mobile los leones bölgesi hangi haritada diye merak edenler için… Los leones bölgesi ” Miramar ” haritasında’ dır.

Pubg Mobile los leones teşekkür et veya selamla görevi

Daha fazla Pubg Mobile Görevleri için sitemizdeki konulara göz atabilirsiniz.

Yorum yapın